Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja még péntekre?...

Ki nem várja még péntekre? Mikor tesztelsz?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Én már elég régen voltam itt fent, de most benéztem, mert késik a menstruációm. Én a múlt péntekre nem vártam volna, de még azóta se jött meg.

Ha péntekig nem jönne meg, az már gyanús lenne nekem, mert most tartok a 32. ciklusnapomon és nekem az átlagos ciklusom 27-28 napos szokott lenni.

Vezetek görbét, de már nem minden nap sikerül bejegyeznem a hőmet, így most azt se tudom hogy mikor volt az ovulációm.

Viszont a hőm most az utóbbi napokban emelkedett, mai nap 36,9 volt. Az átlag hőm amúgy 36,5 szokott lenni. Tehát most fent van és emelkedett folyamatosan. Ami viszont elszomorító: ma reggel volt egy kis pecsétem egyszer. Azt hittem meg fog jönni mert tegnap egész nap megjön érzésem volt meg nagyon fel voltam puffadva. De nem jött meg még ma reggelre se.

Talán majd holnap...

Kb. 3-4 éve nem jön a baba amúgy, első lenne...


Hogy mikor tesztelek? Ha péntekig nem fog megjönni akkor majd pénteken talán, de még nem tudom, mert nincs itthon tesztem.


"R"

2013. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem s megfog jönni,mellem feszülés mint szokott,de én ha nem jön meg hétfőn tesztelek

Szorítok nektek

2013. aug. 5. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is szorítok neked!


Én amúgy nem reménykedem, mert eddig se sikerült, akkor miért sikerülne pont most...

Most is kicsit mensis érzésem van, szerintem holnap megjön biztos.


"R"

2013. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!