Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem várom, nem érzek...

Péntekre nem várom, nem érzek semmit. , most egy picit fájdogal a hasam és ma volt egy hajszálnyi rózsaszínes folyásom. Meg fog jönni, ugye?

Figyelt kérdés
:(
2012. dec. 5. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2x is volt mensi előtt rózsaszínes folt a bugyimon. babás voltam mind kétszer! ha barna akkor nem jó, de a rózsaszín az ok!!! megy a drukk. ha van 10 es teszted akkor nyugodtan tesztelhetsz holnap, mert ha babás vagy akkor az kimutatja már. ha meg csak beágyazódási vérzés volt akkor mindenképpen várj 2 napot még!!! csak beágyazódás után indul be a hcg termelődés!!!
2012. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy a te tested, te ismered, hogyan működsz! Én nem vagyok híve a korai tesztelésnek, mert nálam sosem jött be a dolog. Rózsaszínes folyás az még jó dolog, még lehet baba a dologban. Ne éld magad bele, és szerintem ne tesztelgess, mert csalódni rosszabb. Inkább várd meg, hogy lesz e mensid, ha késik akkor tesztelj! Sajnos én 10éve várok babába :( múlthét szombaton kellett volna megjönnie. Tüneteim vannak (gyakori pisi, bimbó érzékenység, émelygés, kemény zárt méhszáj), viszont kettő negatív teszten vagyok eddig túl. Holnap reggel ismét tesztelek. Szorítok neked! Sok sikert!
2012. dec. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma megjött :(:(:(
2012. dec. 6. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Őszintén sajnálom :(

Nekem még mindig negatív a tesztem.

2012. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!