Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Hogy lehet kibírni...

Mara Acoma kérdése:

Mit tegyek? Hogy lehet kibírni ezt? Péntekre nem várom.

Figyelt kérdés

Mostanában nem várom (max. dec.21)

Eddig megcsináltam két tesztet, azok negatívok lettek.

Még egy van itthon és rettenetesen viszket a tenyerem érte :D

Most a párom hordja magával, nem engedi megcsinálni csak pénteken, mert tiszta depis vagyok ha nincs két csík a teszten.

Annyira ideges vagyok ilyenkor, hogy aludni sem bírok éjjelente, amikor közeledek a nemvárt idejéhez.

Takarítok, főzök, próbálom elterelni a figyelmem, de nem tudok másra gondolni. Lassan két éve próbálkozunk.

Járt már így más is?


2012. dec. 19. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
pont itt a baj hogy nagyon akarod.....
2012. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehet nem akarni??
2012. dec. 19. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, megértelek!

Hasonló cipőben járok, 21-22-re nem várom. Ma reggel csináltam egy 10-es érzékenységűt és full negatív lett. Jót bőgtem, nemcsak ezért, mostanában nem jönnek össze úgy a dolgok, ahogy szeretném.

Ezért elhatároztam, hogy szombat reggel előtt NEM csinálok tesztet, mert ha negatív, akkor már csak egyszer bőgök. Ha minden nap megcsinálom, akkor legalább még kétszer...

Most netezek, olvasok, mindjárt főzöm az ebédet, és LESZ***M a teszteket! :S

2012. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) Akkor szurkolok neked! Csinálom én is szombat reggel, írd meg mi lett! (arra nem is gondolok, hogy addig megjön)
2012. dec. 19. 11:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Oké! Benne vagyok! De nem ér csalni! ;)

Szorítok Neked!

2012. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csaltam:) Sajnos negatív :(( Most legalább nincs már itthon teszt és nem tudok vele szórakozni.
2012. dec. 20. 10:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom! :(

Nekem ma megjött... :(((

Azért ha mégis sikerül, írj ide, szorítok!!

2012. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem még nem jött meg és jele sincs eddig. Sajnálom, hogy nem sikerült :( De majd jövőre! Én még reménykedek...
2012. dec. 20. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!