Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen júliusban szülni,...

Milyen júliusban szülni, illetve a nyári meleget nagy hassal kibirni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
hello.en agusztus kozepen szultem es az igazat megvalva semmivel sem volt nagyobb melegem mint tavaly.pedig iden igazi hosegek voltak.en kibirtam.szerintem te is kifogod,a lenyeg az hogy igyal rengeteg folyadekot.
2012. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szultem februarban es juliusban is. En imadtam a nyariterhesseget, es szulest is!! :-) inkabb az, mint a teli terhesseg!
2012. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly szept.végén szültem, és nehezen bírtam a meleget. Nagyon nagy pocakom volt, vizesedtem is nagyon... De azért kibírható. :)
2012. nov. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én két éves, júliusban szültem. Nem viselt meg jobban a meleg, mint egyébként, de én imádom a meleget, 30 fok nekem az optimális hőmérséklet.
2012. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én augusztus 4-én szültem, de már július elején minden órásnak néztek, akkora hasam volt. Még egy ismerős háziorvos is azt hitte, hogy napokon belül szülök.

Abban az évben, a nyár eleje, közepe, az átlagnál hűvösebb volt, a június kimondotta kellemes volt, a július sem volt kibírhatatlan. Szülés után viszont az augusztus és a szeptember eleje nagyon meleg volt. Picikém is csak egy ujjatlan bodyban feküdt itthon és próbáltam hűteni neki a levegőt.

2012. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó sok dinnye és a balaton segitett nekem 10 éve mikor a legidösebb fiam született.
2012. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!