Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt napja körül vagyok,...

A nemvárt napja körül vagyok, babát szeretnénk. Két napja a melleim kicsit megváltoztak, nem fájnak, csak megduzzadtak, illetve mintha lila szinű hajszálerek lennének rajta láthatóak. Ilyen még sosem volt, jelenthet ez terhességet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelenthet, mikor teherbe estem nekem is ilyen lett, viszont most is babát szeretnénk és most is ilyen lett, de mégsem vagyok terhes.
2012. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Természetesen ez is jelenthet terhességet,de az is,ha a melleiden előtünnek a vérerek kék csíkjai,(nem tudom neked ilyen is van-e már,vagy még csak ezut lesznek),tehát ha a melleiden szemmel láthatóan látszódnak a kék erek,mert amúgy nekem is pont ez van,és lehet én is terhes vagyok,mert nekem emellett még állandóan hányingerem van,és eddig is rengeteg terhességi tüneteim voltak!Amúgy ha kék v.lila erek jelennek meg a melleiden,az a hormonoktól van,és az azt is jelenti egyben,hogy hamarosan beindul a tejtermelődésed,felkészülve ezzel a terhességre!Ne ilyedj meg,mert ez teljesen természetes velejárója a terhességnek!Az is igaz,hogy ezt más nem nagyon okozhatja,úgyhogy nem tudok ellenkezőt mondani,hogy miért lehetne másmiatt,(pláne,hogy írtad,hogy most kezdtetek bele a babaprojektbe)

,csakis,hogy máris terhes vagy!De azért tesztelj,vagy ha biztosabb,fordulj nőgyógyászhoz!Szorítok,hogy baba legyen !!

Üdv:.Erika. *.*

2012. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!