Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszten, ahol be...

A terhességi teszten, ahol be van jelölve van egy lila csík, mi lehet az!?

Figyelt kérdés

[link]

A képen nem látszik, de a helyét bejelöltem, hagytam végig, hogy felkússzon a csík, nem ment túl a vizelet a maxon, amúgy a teszt negatív, nem lehet, hogy a teszt rossz és más helyen mutatja ki a második csíkot!? Nem reggeli vizelet,10-es teszt és nem várt előtti nap!

Köszönöm a segítséget!!!


2011. aug. 18. 13:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
csak nagyítva látszik a bejelölésem!!!
2011. aug. 18. 13:26
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
nem valószínű, de könyörgöm valahogy bírj várni még egy pár napot legközelebb. Hisz látod így sem vagy nyugodtabb, mintha még vártál volna a teszttel. Mindig a menstruációs napot követően tesztelj. Hiába mondják, írják a teszten hogy már lehet, én legalább 3 napot várnék még a kiírt nap után is. (egyszer 15 napot vártam, másodszorra pedig 10 napot).
2011. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem vagyok a türelem szobra!!! :D Azért köszi a választ!!!
2011. aug. 18. 13:34
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Kontrollcsík gondolom, de ezt a tájékoztatónak is kell írnia. Ha még nemvárt előtt vagy és nem reggeliből csináltad, akkor simán lehet negatív. De ezzel lehet, h kidobtad a pénzt az ablakon és magadat is fölöslegesen idegesíted. Várd meg minimum a holnap reggelt és akkor csinálj egyet. Én a helyedben még több napot is várnék, mint egyet.
2011. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy a türelem szobra? A babaváráshoz, szüléshez, gyermekneveléshez irdatlan nagy türelem kell!
2011. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak a teszteléssel vagyok így, nagyon régóta vágyok babára, de ez végül is csak a 4. hónap, de több mint egy éve rettentően vágyok rá, csak a vőlegényem most állt készen rá!!! Köszönöm a válaszokat!!!
2011. aug. 18. 13:42
 7/14 anonim ***** válasza:
azért majd írj, ha sikerült. Szorítok és hidd el, nem kamu az ha nem foglalkozol vele, akkor hamarabb összejön. (tapasztalat). Találj valamit ami leköt.
2011. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez véletlenül sem kontrollcsík. Kb 6-7 mm-el van arébb, mint ahol kellene.Szerintem csak átázott egy picit jobban a teszt!
2011. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd írok!!!
2011. aug. 18. 14:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Várjuk:)
2011. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!