Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Picit mintha belilult volta a...

Picit mintha belilult volta a szeméremajkam. (de nem igazán tudom eldönteni hogy lila e) még csak 3napja késik. Lehetek terhes? Van még puffadás meg néha egy kicsi émelygés!

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig pontos szokott lenni,akkor már vehetsz tesztet.Az tuti,hogy kimutatja.
2012. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de azt olvastam volt akinek csak 10nap késés után mutatta ki.akkor nem lenne korai még a teszt?
2012. jan. 5. 12:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az csak akkor ha késői peteérés van. A mai tesztek már a mensi napján is kimutathatják.De ha véletlenül neg lesz akkor sem kell elkeseredni ,ha nem jön meg akkor pár nap múlva megint tesztelj.
2012. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oké,értem.mensis fájdalmaim is vannak de inkább csak este.reggelre mindig elmúlik.este megint van reggel megint nincs.ha babás vagyok ez normális?
2012. jan. 5. 12:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel ha babás vagy a méhed ugyanúgy tágul, és azt érzed.
2012. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ahha köszi!akkor holnap csak csinálok egy tesztet!
2012. jan. 5. 12:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Szurkolok:) Majd írd meg ,hogy mi lett.
2012. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

oké

köszi a komikat

2012. jan. 5. 12:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz, akár már ma is. Nekem 3 nap késéssel este csináltam tesztet, és szép erős pozitív lett. Vannak kiugró esetek, hogy csak 1 hét után lesz pozitív, vagy még később, de ez ritka, és inkább csak az az oka, hogy későbbi peteérése volt. Normál esetben már a késés első napján is kimutatják a tesztek, ha tünet van, akkor már tutira. Barátnőmnek pl. 11 nappal ovu után már pozitív volt, és még csak nem is reggeliből. Persze halvány lett, de egyértelműen látszott. Úgyhogy nyugodtan tesztelj! Drukkolok! És írj meg az eredményt!
2012. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a drukkot megírom!
2012. jan. 5. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!