Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja péntekre? és van...

Kelemen Szabina kérdése:

Ki nem várja péntekre? és van valami tünetetek? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés
Nekem első havi próbálkozás, remélem összejött, 1-2 napja hányingeres érzésem van, és fáj a mellem (pedig menstruáció előtt a bimbóm szokott érzékeny lenni.) Nektek valami észrevétel?

2012. okt. 2. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ééééén!!!! Nagyon nem várom!

Nekem is kicsit érzékeny a cicim,de korántsem annyira,mint mensi előtt.Kicsi hányinger nekem is van (ezt szerintem csak beképzelem) és nem volt premens-es "idegbeteg" időszakom,mint amilyen szokott lenni.Remény,remény,remény! :-) Vasárnap akarok tesztelni,de úgysem bírom ki addig! :-)

2012. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem tünet semmi!sajnos
2012. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok Én is hétvégére nem várom. Pénteken készülök nőgyógyászhoz (más okból), remélem lát vmi biztató jelet az uh-on. Egy megvastagodott mhnyálkahártyát vagy valamit.

Nekem annyi tünetem van de korántsem biztos hogy biztató jel. hogy fájdogál enyhén a hasam alja, hol csak a bal oldal, hol az egész alhasam. Azt hittem mikor először érzékeltem hogy ovus fájdalom (mert szokott néha olyankor is nyilaló érzés lenni)de azóta sem múlt el. Remélem ez jó jel lehet és nem valami gyulladás. mert gyulladása utaló más tünetem nincs.

2012. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én holnap azaz szerdán tesztelek Gabriell-el :) szurkoljatok, majd irok
2012. okt. 2. 17:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Én szombatra nem várom,csak annyi a tünetem,hogy iszonyat álmos vagyok :) megy a drukk,majd írjátok meg az eredményeteket! :)
2012. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek megy a drukk a teszthez!!


3-as voltam!

2012. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező eredmény remélem jó hír!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív,lehet hamar csináltam, de sztem most nem jött össze, majd ebbe a hónapban remélem :) mindenkinek további napsütéses napot :)
2012. okt. 3. 08:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, amíg nincs mensi nem szabad feladni, lehet hamar teszteltél. drukkolok továbbra is, többiek tünetek és egyéb?
2012. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem elég szabálytalan a ciklusom, és ebben a hónapban nem is ovuteszteltem, úgyhogy nem tudom pontosan, mikor nem kellene megjönnie, de sejtésem szerint a hétvégén.

A hőm fent van, utóbbi 3 napot mértem kíváncsiságból.

Remélem, bármi nem élesben csináltuk, de azért hátha :D


Drukkolok mindenkinek!!

2012. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!