Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik pozitívat teszteltek...

Sipos Georgina kérdése:

Akik pozitívat teszteltek 10-11-12. dpo-n, ti éreztetek vmit, azért teszteltetek? Vagy már régóta próbálkoztatok.

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Te érzel? Én most kb ott vagyok, érzem mert érezni akarom, de tudom, hogy megint sikertelen hónap. Szóval érted,inkább nem költök tesztre.
2012. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak 7. dpo, de engem is annyiszor becsapott már a testem, h nem hiszek :( Csak láttam sokan raknak fel 10. 11. dpon pozitív tesztet és érdekelne, h ők miért tesztelnek :)
2012. júl. 31. 22:18
 3/7 nini24 ***** válasza:
100%
Nekem cicifeszülés volt, meg magas reggeli hő a 10. Dpo-n este!Halvány pozi lett :) Azóta 6 hetes vagyok :)
2012. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! 12. dpon tesztel nagyon nagyon halvany pozit :) fajt nagyon a mellem, de mast nem ereztem. Jartam edzeni egy heten 4-5x , es aznap lett volna egy 2oras aerobic, mondom ha pozi akkor nem megyek :)

De amugy az volt a megerzesem, hogy nem sikerult, mert tenyleg semmit sem ereztem :)

18 hetes kismami :)

2012. aug. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek kismamik :) Remélem én is hamarosan csatlakozhatok hozzátok :))
2012. aug. 1. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában akinek van 10dpo-n már pozitív tesztje, annak hamarabb volt peteérése vagy ikreket vár!

Így hamarabb termeli a szervezet a HCG-t.

De ezek a korai tesztek "veszélyesek" az ember lelkivilágára!!! Nekem is volt halvány pozitív tesztem 9dpo-n, aztán aznap amikor meg kellett volna jönnie megint teszteltem reggel és biztosra vettem, hogy erősödött a csíkom, de sajnos negatív lett és meg is jött...

Nagyon padlón voltam, hogy ott volt az a picike élet és mégsem jött össze!!

Megfogadtam, hogy többet nem csinálok ilyen korán tesztet!

Én egyébként amikor tényleg összejött, akkor az tűnt fel nekem is meg a férjemnek is, hogy nem tört rám az a hangulatingadozás, ami eddig mindig megvolt, nem volt farkasétvágyam sem, teljesen jól éreztem magam! :)

Ebből már gondoltuk, hogy most sikerült, de nem mertük kimondani!

37hkm

2012. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


11. dpon teszteltem pozit múlt héten, elötte nap égett a gyomrom és erősen görcsölt a méhem elötte 2-3 nappal. Beágyazódásra gondoltam. Más tünetem semmi nem volt, azóta nincs semmi, pedig már 5 hetes vagyok, még csak pisilni sem járok többször.

2012. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!