Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja aug.4-5re? Van...

Fannika00 kérdése:

Ki nem várja aug.4-5re? Van valami tünetetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5-re nem várom. tegnap kicsit görcsöltem, meg szúrt a hüvelyembe. neked milyen tüneteid vannak?
2012. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
fáj a hasam alja meg olyan feszülős érzés.más nincs.elmletileg holnap holnapután már tesztelhetnék de nem merek.
2012. júl. 29. 09:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Holnap, holnapután még igen korai a teszt. Legkorábban szerintem 2-án próbálhatnál meg tesztelni, de jobb lenne kivárni, hogy késsen.
2012. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én nem birom ki ahogy magamat ismerem sajnos.már nagyon ideges vagyok.neked volt valami beágyzodási tüneted?
2012. júl. 29. 10:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Azt hiszem én is csatlakozom hozzátok. :) Nekem elvileg 1-2-án kellene megjönnie. Tegnap minimális véres váladék volt a papíron, azt hittem megjön és tettem fel tampont, de reggelre csak minimális vér volt. Remélem ez volt a beágyazódási vérzésem és nem akar előbb megjönni és azt is remélem hogy később sem fog. A párom, aki eddig teljesen érzelem mentes volt a baba kérdésben két napja kijelentette, hogy szeretné már hogy úton legyen a kis utód :) Meg az elmúlt két hétben 2x álmodtam hogy anya vagyok ( először egy lányom volt, utána két fiam) meg pár napja öt gólya repül el a házunk felett! :) Remélem jót jelentenek és a lassan 1.5 év próbálkozás után összejött! szurkolok nektek! Írjatok majd fejleményeket, teszt eredményeket! :)
2012. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En 5-re nem varom es feszul a hasam alja.remele

m most sikerult

2012. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 5-én lenne aktuális, ma elkezdett gyengén húzni a hasam alja... reménykedjünk, csajok :)
2012. júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én ahogy megírtam a fejleményeket meg is jött majdnem 3 nappal korábban :( nektek több sikert!
2012. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 4-re nem várom. Annyi a tünetem, hogy egy kicsit feszül a hasam, és néha a méhem környékén szúró fájdalmat érzek egy kis ideig. Eddig minden mensi előtt nagyon fájtak a melleim, most viszont semmi. Így remélem ez is azzal van összefüggésben, hogy baba lesz. Nem is lehetne jobb szülinapi ajándékom, pont 4-én.
2012. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kedves elözö.én is pont ezeket érzem.csak reménykedek.mensi elött szokott fájni a mellem de most nem.csak fáj a hasam alja és néha belenyilal.van egy kis folyásom de semmi szine.
2012. júl. 29. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!