Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki csutortok/...

Van itt olyan aki csutortok/ pentekre nem varja? Miota probaljoztok? Mi masfel eve sajnos semmi.

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia,én szerdára nem várom.Ha minden igaz,most összejött,már teszteltem és pozitiv lett.Nagyon szoritok neked!!
2012. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
en hetfore nem varom jovo het, es masfel eve probalkozunk mi is. Remelem most osszejott. szoritok nektek is.
2012. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mara Acoma ***** válasza:
Mi is másfél éve próbálkozunk:) Hétvégén kellett volna megjönnie, ma megyek tesztet venni. Szurkoljunk egymásnak:)
2012. nov. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is csütörtökön nem kéne megjöjjön.Mi 2 éve próbálkozunk. Ez a 2.clostis hónapom.

Félek,mert tegnaphoz képest kevésbé fáj a mellem, és a hasam is el kezdett fájdogálni. De ma reggel a hőm még mindig 37 volt.

Kérdező Te mikor akarsz tesztelni?

2012. nov. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én holnapra vagy csütörtökre nem várom,de sajnos biztosan meg fog jönni,mert már érzem,hogy fájdogál a hasam. Fél éve próbálkozunk,nagyon el vagyok kenődve..:(
2012. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is péntekre nem várom....ma teszteltem egy negatívat...fél éve próbálkozunk mi is, hát..elkenődtem egy kicsit, de még bizakodok. Era
2012. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok, jajj nagyon orulok a pozitiv teszteloknek, esetleg ha valamilyen taktikajuk volt azt megoszthatnak. Tudjatok mikor volt a peteeresetek?

En penteken v szombaton fogok tesztelni, mi mar voltunk mindketten dokinal ok mindent rendben talaltak. Ezert vagyok kisse szomoru, mert igy nincs mit gyogyitani, hogy tuti legyen gyerek. Es igy olyan bizonytalannak erzem, hogy egyatalan valaha lesz e. tudom furcsan hangzik, de szerintem akinek kiderul,hogy mi a baj es gyogyszerrel kezelik, meg talan jobb, mint akiknel nem tudjak.

Szurkolok nektek es majd irjatok erednenyeket

2012. nov. 20. 09:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Péntekre nem várom. Gyanús vagyok magamnak, de nem akarom magam beleélni, ha nem jön meg, akkor szombaton tesztelek.

Évek óta nem védekezünk. Nem bizonyított a PCOS-em ( nincsenek kifejezett cisztáim, rendszeres 28 napos ciklusaim vannak). Leepem volt októberben és tulajdonképpen most volt az első alkalom, hogy igen direkt figyeltem, hogy peteérés környékén legyünk együtt.

2012. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én december 6-ra nem várom, de nem tudom kiírni a kérdést, mert törli rendszer, hogy ez nem ismerkedős oldal... Pedig szívesen beszélgetnék olyanokkal akik dec. elejére nem várják.
2012. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gutiné P Mária ***** válasza:

szia

Én is szerdára nem várom,már van egy halvány pozi tesztem, de még azért pár napot és újabb jön. 9hónapja próbálkozunk, 2. baba,remélem már sikerül. Én most Clostyt szedtem. Sok sikert!

2012. nov. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!