Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 8. -a korul?

Ki nem várja 8. -a korul?

Figyelt kérdés
Nekem 8.-an kellene megjonnie,pé-m ota teazgatok.
2010. jún. 1. 18:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnapra nagyon nem várom. Csupa menszi előtti tünetem van. 2 éve próbálkozunk.
2010. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én, elvileg 8-ára nem várom. De most már nagyon nem:) Sajnos semmit nem érzek a nagyon enyhe alhasi fájdalmon kívül:(
2010. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nyugi csajok! Menstruációs fájdalom, sőt némi vérzés is normális az első hónapban. Csak semmi pánik, hiszen a stressz nem használ!
2010. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Éppen most vettem észre,hogy a fehernemumon halvanybarnas folt van.Szerintetek mit jelenthet?
2010. jún. 1. 19:00
 5/25 anonim ***** válasza:
Nyugi csajok! Menstruációs fájdalom, sőt némi vérzés is normális az első hónapban. Csak semmi pánik, hiszen a stressz nem használ!
2010. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem tudom miért adta be kétszer a kommentemet...

Egy kevés barnázás sok mindent jelenthet. Pl hamarabb fog megjönni... Vagy az is lehet, hogy tegnap este hevesebb volt a szex. :)

2010. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Szoritok mindenkinek hogy baba legyen a dologban.

:-)

2010. jún. 1. 19:13
 8/25 anonim ***** válasza:
Szia :) Én nem várom-remélem nem is jön :D majd vigyázok,be ne vágjam a könyökemet :D
2010. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

10-re nem varom!Szoval csatlakozom a taborhoz :-)

D.

ja,a barnazas beagyazodast is jelenthet!legalabbis a fiammal a 20.napon volt kis pecsetelesem!

2010. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szia, én 4-5 re nem várom, még edig semmi jel hogy megjönne, (remélem nem is fog), 1 éve probálkozunk már.

Szoritok hogy ne jöjön meg senkinek...

2010. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!