Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 8. -a korul?

Ki nem várja 8. -a korul?

Figyelt kérdés
Nekem 8.-an kellene megjonnie,pé-m ota teazgatok.
2010. jún. 1. 18:09
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Szia. Én sem várom 8-ára. Remélem nem jön meg, de a ciklusom közepén 4 napig barnás folyásom volt, nem tudom hogy mi lehetett. Remélem babát várunk .
2010. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem várom 8-ra.

Drukk mindenkinek!!


A.

2010. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nekem tepnaptol elmultak a mensis tunetek HURRA-csak mintha neha vizes folyasom lenne-de amugy nem faj semmim.Remelem semmi komoly.Lehet hogy csak bekepzelem magamnak,de mintha nagyobbodott volna 1 kicsit a cicim.Nagyon szoritok mindenkinek.,hogy baba legyen-kitartas,aztan majd irjatok hogy mi lett.Tovabbi szep napot. :-)
2010. jún. 2. 13:13
 14/25 anonim ***** válasza:
Szia!Én 7.-ére nem várom.Általában már ilyenkor barnázok,de most semmi.A múlt hónapban nagyon gyengén volt meg,szerintem már lenne tünet.Csak annyi hogy pár napja nagyon sokat pisilek,ennyi.Ja és a mellem egy kicsit érzékeny.De ez menstruációkor is szokott lenni.Remélem babásak vagyunk.Majd írjatok!
2010. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én 8.-ra nem várom!hétfőn volt egy kis pecsételés és azóta minden reggel émelygek...a kislányomnál is nagyon korán jöttek a tünetek,szóval talán végre baba lesz..szorítok mindenkinek!
2010. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én 12-re nem várom. Eddig semmi tünet..
2010. jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Lányok! Mi újság veletek? Babásak vagytok?
2010. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem felment a hőm, és fent is van. Kiszáradtam, de tegnap krémes folyásom volt. Semmi tünetem nincs, legalábbis nem vettem észre, és úgy érzem, hogy mintha meg akar jönni:( Nekem 8-a a nemvárt.
2010. jún. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!En 10-re nem varom es erdekes tuneteim vannak:allando pisilhetnek,alomkor ill.ma reggel megprobaltam joslozni az ovu teszttel es eleg jol lathato a 2.csik...

D.

2010. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Hát nálam most van egy kis para. Számításaim és a hőm szerint ma a 11. dpo-n lehetek, és elvileg 8-án nem kéne megjönnie, de nemrég volt egy pirosas, rózsaszínes "valami", de csak a WC papíron vettem észre. Úgyhogy vérfoltnak nem mondanám, de bejelöltem a ciklus.hu-n ( [link] ). Ma délután kb. mintha vékony késsel szurkálták volna a méhemet.

Ha megjön, akkor azért leszek ideges, mert még csak a 11. dpo-n vagyok, és így félek, hogy rövid lesz a luteálisom. Ez beágyazódásnak meg gondolom túl késő....úgyhogy én végül nem sok jót tudok mondani.

2010. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!