Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki 12-e korul...

Van itt olyan aki 12-e korul nem varja?

Figyelt kérdés
Tunetek? Nekem peteeres ota gorcsoles, hasszurkalas, tegnap ota pedig siras.
2013. aug. 5. 20:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 A kérdező kommentje:
Sziasztok. 10 perce csinaltam egy tesztet ami negativ. Szerintem nincs baba :(
2013. aug. 12. 06:05
 42/83 anonim ***** válasza:

:( Jaj, sajnálom! :(

Én nem csináltam tesztet.... nem mertem. Van egy fura megérzésem (fura = rossz). Még egy kicsit várok, de jelentkezek az eredménnyel.

Olyan szomorú lettem, pedig első utam ide vezetett, mert annyira bíztam benne, hogy sikerült neked.

2013. aug. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 A kérdező kommentje:
Addig van egy pici remeny amig nem jon meg. De drukkolok neked :) Egyebkent sok rosszat olvastam errol a tesztrol, kitudja :) (X epil) meg egy kis remenysugaram van,mig nem jon meg :)
2013. aug. 12. 09:54
 44/83 A kérdező kommentje:

Itt egy kis remenysugar :) (lehet h a teszt a rossz)



www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherbeeses__1805751-terhessegi-teszteket-teszteltem-erdekel

2013. aug. 12. 10:08
 45/83 anonim ***** válasza:

Vagy később fogant :)

A tesztekkel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. Nekem első terhességnél a Gabriel mutatta ki elsőként (sajnos elvetéltem), de a Gabrielről is hallok nagyon jókat és nagyon rosszakat. Szerintem bármilyen márkájút veszel, mindegyikből van tutira selejtes.

Amíg nem jön meg, addig mindenképpen van remény :) Bennem is csak ez az egy dolog tartja a lelket!

Drukkolok!

2013. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 A kérdező kommentje:
sziasztok. Nekem is megjott sajnos. El is vesztettem a hitetet :( A parom most sokaig nemfog tudni ugy hazajarni ahogy jo lenne! Minden jot nektek!
2013. aug. 13. 18:28
 47/83 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Nalad mi a helyzet?
2013. aug. 13. 22:10
 48/83 anonim ***** válasza:

Én még küzdök. Ill. a ciklusom. Még mindig nem jött meg. Péntekben maradtam saját magammal. Péntek reggel jövök majd az eredménnyel (ha csak nem jön meg addig).


Kedves Kérdező! Ne szomorkodj! Sajnálom, hogy párod nem tud úgy hazajárni, ahogy szeretnétek, de hidd el, egyetlen együttlét elég lehet. Első babánk úgy fogant, hogy egyetlen egy (!!!!!) hétvégét tudtunk együtt tölteni és az is a ciklusom legelején volt. Megfogant a baba! Ne add fel!!!!! És azért ne tűnj el!

2013. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato szavakat. Tegnap olvastam egy gyogykeszitmenyrol.. Maca Vibe a neve, ferfiaknak noknek egyarant potencia novelo. Sok embernek jott ennek a szedese utan a baba :) Lehet hogy megprobaljuk :)
2013. aug. 14. 07:28
 50/83 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Az 5-ös válaszoló vagyok,nekem még nem jött meg,de átlagban 35 napos ciklusaim vannak.Most tartok a 34. napon.Még nem mertem tesztelni.De egyre többet fájogat a hasam alja.
2013. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!