Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El tudnátok magyarázni?

El tudnátok magyarázni?

Figyelt kérdés

Ha nincs peteérés,akkor mitöl ugrik fel a hö es marad az alaphőhöz képest magasan?


Köszönöm!



2013. júl. 24. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy nincs pé?
2013. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 helyen is vezetem és egyik sem huzta be,a peteérési fájdalmakra sajnos én nem tudok hagyatkozni,mert van egy kis problémám a csípőmmel és amkor rosszul fekszem vagy sokat állok,akkor begyullad és a fájdalom elöre sugárzik ki,tehát összetéveszthető a peteérési tünetekkel. Max. annyi van,hogy pé után nyáladzani szoktam egy kicsit :-D és az most is megvolt. Mindig fáj a cicim oldalt,most az sem,most vagyok a ciklusom 17.-dik napján.
2013. júl. 24. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
muti a görbéket!
2013. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Sajna,pont "azon" a 2 napon nem tudtam 8-kor mérni,de sztem az nem kavarhat be ennyire,nem?

2013. júl. 24. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:

hát elég furi!


Az hogy mikor méred nem teljesen mérvadó! Nekem van egy lányom aki változó mikor ébredt fel, így hajnali 5 és 8 között mértem valamikor a hőmet és szépen kiadta a görbém!


Hő alapján azt mondanám, hogy 7-8. napon volt a pé, de azt nagyon korinak tartom!

2013. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,egyszer már volt a 9.-dik napon de az 1 év alatt tényleg csak 1x. volt. Na mindegy,remélem a jövőhónap szebb lesz.:-)
2013. júl. 24. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!