Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű pisilési ingert is be...

Sűrű pisilési ingert is be lehet magyarázni?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogy nyilván sok tünetet magának is generál az ember lánya. De az 5 percenként pisilést is be lehet?
2011. jan. 13. 10:41
1 2 3 4
 1/39 Nigra ***** válasza:
simán:S én szülés előtt jártam 5 percenként, de annyira bennem ragadt, hogy még most is, hogy már egy éves a gyerek nem öt percenként de félóránként minimum járok:S mondjuk én rengeteget is iszok a cukrom miatt
2011. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát akkor nem tudom! De én ma még egy kortyot sem ittam, és 8 óra óta most megyek kb. 10szerre!
2011. jan. 13. 10:55
 3/39 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2011. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Ezt a legkönnyebb:)

Amúgy az nagyon nem egészséges hogy egész délelőtt nem ittál, tudod ugye?

2011. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom, hogy nem egészséges!:)

2 napja késik! De a pisilési inger, csak ma jelentkezett!

2011. jan. 13. 11:02
 6/39 anonim ***** válasza:

Miért nem tesztelsz?

2 napos késéssel meg tünetekkel már jó eséllyel kimutatja.


Drukk

2011. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom,hogy nem szeretitek az ilyen nőket, de én is a "még félek tesztelni" kategóriába tartozom.:)) Ráadásul volt már olyan,hogy megviccelt a ciklusom és késett két napot, szóval még várni akarok!

2011. jan. 13. 11:06
 8/39 Nigra ***** válasza:
tesztelj:) most már tuti kimutatja
2011. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

És most olvasom csak,hogy sűrű pisilési inger inkább csak akkor lehet, amikor már nő a baba, és nyomja a húgyhólyagot! Szóval akkor nyilván nem ettől van nekem!

Csak tudnám,hogy ez a mindjárt megjön érzés (néha görcs, néha szurka) miért van, már 3 napja. Akkor miért nem akar megjönni?

2011. jan. 13. 11:11
 10/39 anonim ***** válasza:

Pisilési inger lehet a hormon változásoktól is.

Ha tesztelsz legalább megnyugszol,hogy vagy + vagy -. Aztán ha nem jön meg a héten,akkor hétfőn új teszt.

És akkor felesleges illúziókba se ringatod magad...

2011. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!