Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű pisilési ingert is be...

Sűrű pisilési ingert is be lehet magyarázni?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogy nyilván sok tünetet magának is generál az ember lánya. De az 5 percenként pisilést is be lehet?
2011. jan. 13. 10:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Teljesen negatív.Mensi nincs,ha nem is lesz akkor vasárnap uj teszt...
2011. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Jaj, hát ez még nem jelent semmit! Amíg nem jön meg, van remény! Nálam semmi! Enyhe görcsök néha, meg tompán ma elkezdett fájni a fejem! Talán annyi,hogy fáradt vagyok, pedig sokat aludtam! De ez bármi lehet!

Hirtelen olyan türelem szállt meg,hogy lehet,hogy csak hétfőn tesztelek!:)

Írd meg,hogy mi lett, ha tesztelsz még!

2011. jan. 14. 10:46
 33/39 anonim ***** válasza:

Én vasárnap tesztelek legközelebb.Nekem borzalmas éjszakám volt...5kor feküdtem le,mert a fiam nem akart aludni és mindenen sírt.Addig fent voltunk,aztán kelt 9 előtt...


Lehet nem is volt megfelelő ez a pisi,mert keveset aludtam.

Viszont a hőm 37 még mindig.

2011. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Szegénykém!:( Akkor lehet,hogy tényleg ez volt a gond! De vasárnapig én is várnék a helyedben!

Rajtam, most nagy a nyugodtság, meg ugye csalódni sem szeretnék feleslegesen! Volt már hosszabb ciklusom, azért várok! Csak idegesít,hogy miért nem fáj a mellem! Mensi előtt szokott, most meg semmi! Pedig az tipikus terhes tünet!:(

2011. jan. 14. 11:07
 35/39 A kérdező kommentje:
Hát nekem szerintem megint csak magától késett, mert kb. fél órája eléggé görcsölök! Úgy, ahogy mensikor szoktam, szóval ma meg fog jönni szerintem!:(
2011. jan. 14. 14:03
 36/39 A kérdező kommentje:
Visszavonom! Nem mensis görcs! Hasmenésem van. De már vagy 2-3 napja! Most,hogy voltam wc-n el is múlt! Nem tudom mi van!!!!
2011. jan. 14. 14:39
 37/39 anonim ***** válasza:

Drukkolok!Vettem clearblue digitális tesztet,elegem van a halvány csíkokból.

A sorstársad vagyok,aki ma tesztelt.

2011. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Igazad van!:)

Nálam még mindig semmi! Alhasban szurkálások, meg egy nagyon minimális görcs de ennyi! Még várok! Mivel más tünetem nem nagyon van, nem hiszem,hogy az lennék, csak akkor meg az idegesít,hogy miért késik! Na mindegy, leghamarabb szerintem hétfőn fogok tesztelni!

Neked megy a drukk! Mikor tesztelsz? Írd meg, szorítok!:)))

2011. jan. 15. 08:24
 39/39 anonim ***** válasza:
Clearblue is nega,ugyhogy hétfőn kérem az időpontot a dokihoz.Drukkolok Neked!!!
2011. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!