Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű pisilési inger nálatok...

Sűrű pisilési inger nálatok meddig tartott?

Figyelt kérdés

Nekem az igazán durva kb. másfél napig. Azóta kevesebbet járok, bár még mindig többet,mint előtte!

Normális,hogy ilyen hamar elmúlik?

5 heteske


2011. ápr. 21. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig tart, kisfiam már 8 hónapos és épp a kiságyában alszik: :))) Na persze, mert szoptatok és napi 4 liter folyadékot iszom :)


Viccet félretéve, lesz még olyan, a terhesség közepe-végefelé egyre inkább. Igyál sok folyadékot végig!


Boldog babavárást!

2011. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 8. héttől tart, az elején nagyon durva volt, nem mertem elmenni itthonról, mert úgy éreztem azonnal bepisilek az utcán. Most már nem annyira durva, vagy hozzá szoktam...
2011. ápr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5. héttől szülésig. Éjjel 2-3 alkalommal ki kellett menni, nem szerettem, mindig kialvatlan voltam miatta.
2011. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!