Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű pisilési ingert is be...

Sűrű pisilési ingert is be lehet magyarázni?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogy nyilván sok tünetet magának is generál az ember lánya. De az 5 percenként pisilést is be lehet?
2011. jan. 13. 10:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Lily tesztet Dmben lehet venni,nemtudod?
2011. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
A barátnőm a Rossmann-ban szokta!
2011. jan. 13. 12:58
 23/39 anonim ***** válasza:
A netről rendewlt, is megbízható, és olcsó.
2011. jan. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Ajánlom a Corax Be Suret (DM-es), nálam már az elmaradás előtt is bevált!

Amúgy meg annak, aki írta, hogy könnyű azt mondani, hogy tesztelj, azt írnám, hogy nekünk sem az első hónapban jött össze és előtte volt pár sikertelen tesztelésem, tudom, nagy a csalódás, de annál nagyobb sztem, ha vár az ember és reménykedik. Én mindig szerettem volna inkább tudni, mint reménykedni. Elég volt az az idő is várni és reménykedni, ami a peteéréstől van a nem vártig:) Bár, amikor teherbeestem, nekem már a menzesz előtt kimutatta, nem is akartam elhinni, úgyhogy teszteltem még párat:)

Jobb túl lenni rajta, így az ember nem reménykedik feleslegesen. Persze, mindenki más!

Sok sikert, remélem, pozitív lesz!

2011. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! :)


Én vagyok, aki írtam hogy várnék és könnyű mondani. Amikor megvan a pozitív teszted, akkor elkezdesz azon izgulni úgyis, hogy mikor mehetsz végre az orvoshoz. Ezt természetesen általánosságban írom. Na már most az orvost úgysem tudod siettetni, mert Ő akkor sem fog idő előtt látni semmit... Valamint ezután a kilenc hónap folyamán MINDIG lesz miért izgulni, valamiért siettetni a dolgokat, valamiért körmöt rágni, ami meg nem feltétlen tesz jót a Babának. Tehát a véleményem ugyanaz, a Baba nem szalad el a pocakból, ha várok pár napot, viszont nem kell megint egyet "csalódnom", mert lehet addigra megjön.

Ettől függetlenül egyetértek abban, hogy mindannyian mások vagyunk más véleménnyel, ezzel semmi baj nincs :)


Szép Napot!

2011. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Jaj, lányok! Ezen kár veszekedeni! Valaki így gondolja, valaki úgy! Én mindkettőtökkel egyetértek. Az énem egyik fele azt mondja,hogy jobb hamarabb tesztelni és ha nega, akkor legalább nem reménykedek tovább, a másik felem meg azt, hogy adjak időt, hogy megjön-e egyáltalán, mert ha igen, akkor felesleges a teszt!

Most úgy döntöttem,hogy ha ma nem jön meg, akkor reggel tesztelek, ha ma időben végzek a melóhelyen és eljutok tesztért! De nyilván bennem van a kis ördög,hogy mi van,ha csak azért késik,mert mondjuk egy hete meg voltam fázva, vagy bármi másért. Ha nem jutok ma el, akkor marad a szombat reggel!:)

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!

SZép napot!

2011. jan. 13. 14:33
 27/39 anonim ***** válasza:

Sikerült tesztet venni?


A másik reggel tesztelő vagyok:D

2011. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!!! :)
2011. jan. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Sajnos nem sikerült! Nagyon későn végeztem, a férjem is, már be volt minden zárva! Szóval marad a holnap! Azért köszi a szorítást!:)

És te????? Izgulok! Írd meg,hogy mi lett! Remélem hatalmas pozi!:)

2011. jan. 14. 05:05
 30/39 A kérdező kommentje:
Hahó! Teszteltél már? Eredmény?? Nagyon drukkoltam ám!:)
2011. jan. 14. 09:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!