Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk. Van 3...

Kisbabát szeretnénk. Van 3 cicánk. Egészségesek, oltásaik megvannak. Csak az almot nem szabad ürítenem vagy nem is simogathatom őket? Mennyire veszélyesek a babára és a kismamára nézve?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel már régebb óta vannak cicáid, semmi gondod nem lesz. A veszélyt a toxoplazma fertőzés jelenti, de szinte 100%, hogy átestél már rajta. Megnyugtatásképp kérheted, hogy vérvételkor teszteljenek arra is, de van, ahol rutinból is elvégzik. Ha már átestél rajta, az alomtól se lesz bajod. Egyébként kevesen tudják, hogy bár a cicaalmot tartják mumusnak, akár a sárgarépán is ott lehet ez a dolog, meg még ezer egyéb helyen.

Én 3 cicával körülvéve voltam pocis, a lányom makkegészséges és a legjobb pajtásai a cicusok.

Boldog babavárást!

2009. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszod. Megnyugtattál.
2009. okt. 1. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan simogathatod oket. :) Esetleg ha almot kell cserelned akkor legyen egy gumikesztyud amibe ezt a munkat vegzed de egy jo alapos kezmosassal is megoldhato. Baratnom allatmenhelyen dolgozik, ott kutyusok, cicusok, nyulak es meg sorolhatnam mi minden van. Harom gyereket szult egy kislanyt meg iker kisfiukat ugy hogy mindketszer 25 hetes koraig dolgozott. Az egvilagon semmi baja se neki se a gyerekeknek.
2009. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 24 hetes terhes, a cica egész nap az ölemben alszik. Az almot viszont a férjem cseréli.
2009. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú nagyon megnyugodtam. Imádom a cicákat rendben, tisztaságban tartjuk őket, nem tudom mi lenne, ha kerülnöm kellene őket.
2009. okt. 2. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!