Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 8-ra?...

Ki nem várja október 8-ra? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 14:39
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Jó neked,hogy nem vagy elkeseredve. Én minél több hónap telik el sikertelenül, annál elkeseredettebb vagyok. Főleg azért, mert tudom, hogy lehet gyerekünk, mert már van egy kisfiunk és nem értem, hogy akkor miért jön a második is ilyen nehezen. Az elsőre is 1.5 évet vártunk. Reméltem, hogy a kistesó könnyebben összejön.
2009. okt. 7. 16:30
 52/52 A kérdező kommentje:
Hát lányok sajnos ma nekem is megjött. A Closti ellenére, pedig nagyon bizakodó voltam, mert a kisfiam az első Clostis hónapban összejött. Remélem következő ciklusban szerencsésebb leszek és én is örülhetek a pozitív tesztnek.
2009. okt. 8. 16:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!