Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 8-ra?...

Ki nem várja október 8-ra? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 14:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:

Én 6-ra nem várom.

Semmi tünetem nincs,de még nem is lehetne mert elvileg most lenne valamikor a beágyazódás ha sikerült is.

Annyi csak zárójelben,hogy néha szúrkál a hasam.

Te?

2009. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Én 5.-re nem várom. Nekem sincs még semmi tünetem azon kívül, hogy már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. :)
2009. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Nekem sincs komolyabb tünetem. Ma éreztem egy pici derékfájást. És a hasam is furcsa, olyan menziszerűen érzékeny, de csak egy picit. Tudom, hogy még most fog beágyazódni, csak kíváncsi voltam.
2009. szept. 29. 14:49
 4/52 anonim ***** válasza:
én 4.-re nem várom. egy hete volt 1 napig barnás folyásom, azonkívül a hasam enyhén görcsöl, mellem kicsit duzzadtabb, de nem mondhatnám hogy érzékeny lenne, néha mintha bizseregne inkább. ja és ráz a hideg, pedig nem vagyok beteg. szóval nem tudom ez mennyire bíztató.
2009. szept. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Én hatodikára nem várom. Semmit nem érzek, talán csak egy kicsi mellbimbó érzékenységet. Görbétek nincs? Feltennétek?
2009. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hőm nem vezetem,de itt a produkciónk!

[link]

2009. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is okt. 6-ra nem várom. Ma reggel volt egy kis hasszurkálásom, semmi más nincs. Itt a görbém (együttléteket már nem jegyzem) [link]
2009. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok én okt.5-re nem várom. Néha ráz a hideg, picit szurkál a hasam és fáj a mellem elég erősen, attól félek, h. a mellem mér a menzire utal, de hátha NEM!!!!

Irjatok még, csalok!!!

2009. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
ezer bocsi, csajok helyett azt irtam, csalok
2009. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
0%

komolyan csajok hányszor kell még leírni h nemvárt előtt ne keressetek tüneteket,főleg ennyi nappal előtte?meg az is már annyiszor,de annyiszor le lett írva,hogy görbéket ne nézegessetek nemvárt előtt,mert amég nem jön meg addig mindíg fent van a hő!miért vtok ilyen értetlenek?egyszerűen nem tudjátok felfogni h nincs értelme?le lehet szólni,de nem érdemes mert én 16 hónapig próbálkoztam mire sikerült végre teherbe esnem,sok mindenen keresztül mentem,de azért ilyen messzire soha nem mentem el!ez már túlzás amit csináltok,komolyan!


6 hetes km

2009. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!