Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 8-ra?...

Ki nem várja október 8-ra? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 14:39
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek az előttem szólóval. De szerintem már függők ezen az oldalon. (én is) Minden tünetet annak hisznek, hogy babásak. Én annyira belefáradtam ebbe az egészbe, hogy nem foglalkozok semmien tünettel, nem számolok. A hőmet sosem vezettem, 14 hónapja próbálkozunk egyébként mi is. És 2 hónapja nem foglalkozok a tünetekkel. Bocs csajok!!!!!!!!!
2009. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Nekem is szokott lenni hidegrázás és nagyon fáj a derekam. Hát remélem mindannyian örülhetünk egy pici csodának.
2009. szept. 29. 21:13
 13/52 anonim ***** válasza:
76%
18:07, lehet hogy igazad van és nincs értelme ilyesmiken spekulálni amíg nem biztos, de te már könnyebben beszélsz mert terhes vagy :) egyébként én nem vezetem a hőmet meg semmi ilyesmi , csak egyszerűen kíváncsi vagyok hogy más hogyvan ezzel és esetleg reménykedhetek e. nem hinném hogy ettől rosszabb vagy szánalmasabb ember lennék. mi még csak most gondolkodunk gyerekvállaláson a párommal és kíváncsi vagyok hogy mik utalhatnak terhességre. és nagyon remélem hogy mindenkinek összejön aki ide írt és nagyon szeretné már.
2009. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én okt.4-re nem várom! Előtte nap pedig szülinapom! Semmilyen ajándékra nem vágyok csak egy két csíkos tesztre! Már én is oldalfüggő vagyok. Segítek akinek tudok, kérdezek ha kell, örülök azokkal akikkel megtörténik a "csoda" ésén minden nőt tisztelek aki odafigyel a szervezetére és tudatosan tervezi a babát mert ezek az emberek azok akik már most, gyerek nélkül is felelősségteljes szülőjelöltek! Szorítok mindenkinek, de ti is nekem, ok?!? :)))
2009. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!

Én is 5.-ére nem várom! de nagyon nem , mint ahogy ti sem:)))

mi is próbálkozunk már 1,5 éve és minden rendben van velünk de vhogy csak nem akar jönni! egyszer már sikerült teherbe esnem de sajna nem maradt meg. Erre azt mondta a doki ha már egyszer sikerült akkor másodjára is fog!ezután jött a 1,5 próbálkozás de már túl vagyok egy clostis -kúrán is de semmi. azt mondja h menjek vissza ha most is megjönn és akkor kapok tüszőrepesztő szurit is! hátha majd most!!!!!!!!!

Minden jót nektek!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 5-ére nem várom!!!!!!!!!!!!!! remélem nem is fog! kicsit fáj már, de már nem érdekel! nem foglalkozok a tünetekkel és nem mérek már semmit! mert már rájöttem felesleges-ha itt van kár rajta idegeskedni ha meg nincs akkor meg minek??? mi 1,5 éve próbálkozunk pedig egészségesek vagyunk
2009. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
67%

Nagy a szád már terhesen úgy látom!

Miért nem oda írogatsz akkor?Minek jössz ide felidegesíteni magad?Nem is értem!!

Bocsi,hogy még reménykedünk,sorry!

Pusztán emberségből is meg lehet kérdezni,ki hogy van!

2009. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
0%
kedves bunkó utolsó!én vok a terhes aki itt "idegesíti magát"!természetesen lehet próbálkozni!én is keresztülmentem mindezeken,mert nekem sem volt ám egy leányálom mire teherbe estem!csak én soha nem voltam ennyire megszállot,h nemvárt előtt már jóval egy héttel tüneteket kerestem volna!meg beképzeltem volna mindenfélét!meg ha nekem azt mondják h ne nézegessem a görbém nemvárt előtt,mert úgyis magas akkor én azt mindíg tudomásul vettem,és nem írogattam ide állandóan hfent van a hőm,biztos babás vok,meg iyenek!nem mert én tudtam h mi az igazság,és mi h működik!és nem sresszeltem magam folyamatosan!de ti azt csináljátok!lehet már ezért nem estek teherbe mert állandóan ezen görcsöltök!most majd biztos kapom az ívet h könnyen beszélek mert én már terhes vok,de elhihetitek h nekem is rögös volt az út idáig!
2009. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

A bunkó vagyok.

Először is gratulálok neked!

Másodszor elhiszem,hogy rögös az út mindenkinek!

Harmadszor meg a kérdező csak arra volt kíváncsi,hogy ki hogy érzi magát és mikorra nem várja!

Ez most miért baj,nem tudom!

Minden jót mindenkinek! :D

2009. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
54%
Na, most már én sem állom meg szó nélkül. Én is írtam korábban, hogy 6-ára nem várom és nincs semmi tünetem. Nem is keresek tüneteket, de nagyon szertnék kisbabát, mint itt a legtöbben. Én sem értem azt, aki idejön 6 hetesen és osztja az észt. Nagyon jó dolog, hogy valaki kiírta ezt a kérdést és az adott dátumig (vagy esetetleg tovább is) tudunk itt tapasztalatokat cserélni és nem utolsó sorban drukkolni egymásnak. Szóval, amennyiben másoknak is van kedve, maradjunk itt és igenis írjuk meg egymásnak, hohy ki mit érez. Hajrá lányok! Remélem mi is hamarosan 6 hetes terhesek leszünk, de mi akkor sem fogunk másokat kioktatni, csak segítő szándékkal drukkolni Nekik.
2009. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!