Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 8-ra?...

Ki nem várja október 8-ra? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 14:39
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi újság veletek? Én 6-ra nem várom, remélem nem is jön meg. Kis hasfájásom van, azon kivűl semmi. Irja meg mindenki, sikeres volt e ez a hónapja vagy sem!
2009. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Nekem is enyhe hasfájásom szokott lenni pár napja. Hát nem tudom Clostit szedtem. Az első gyerekünk az első gyógyszeres hónapban megfogant. Remélem most is így lesz, bár nem nagyon merek bizakodni. Kívánom, hogy mindenkinek összejöjjön aki szeretné.
2009. okt. 2. 12:57
 33/52 anonim ***** válasza:
5.-re nem várom, és megjön érzésem van már vagy egy hete , na meg hőemelkedésem , ami sosem szokott lenni. épp ezért kezdtem el gyanakodni, de majd kiderül.
2009. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
Na csajok ki hogy érzi magát? Van már valakinél fejlemény?
2009. okt. 5. 08:40
 35/52 anonim ***** válasza:

Én már írtam ide.

Nálam még hála semmi,szerdán tesztelek ha nem jön addig!

Kedves kérdező! Veled mizu?

2009. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
nekem ma nem kéne megjönnie, haspuffadás, gyomorégés, meg ma délelőtt kicsit rosszul éreztem magam a boltban. ja meg a mindjárt megjön érzés. szóval nem tudom. viszont tegnap este is rettenetesen fel voltam puffadva meg előtte is, ami rám nem volt eddig jellemző. tesztelni még nem merek, várok még pár napot. nektek milyen tünetek vannak??
2009. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:
A melleimben érzek égő, feszítő érzést három napja. Ma már egy kis puffadást is éreztem, de ezenkívül semmi. Bizakodom, hogy sikerült, mert nekem menzi előtt nem szoktak fájni a melleim. Remélem mindannyiunknak összejön.
2009. okt. 5. 20:11
 38/52 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én a mai napra nem várom. Csináltam reggel tesztet, de negativ lett:( A hőm még fent van: 36.9. De már volt olyan, hogy megjött és a harmadik mensis napomon ment le a hőm, ugy hogy bármi lehet még. Még soha az életben nem késett, kiváncsi vagyok. De még van jó pár óra a mai napból...Küldjetek ti is görbéket! [link]
2009. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 4-re nem vártam, nem is jött meg! De nem tudom mi lehet mert 5-én délben a tesztem negatív lett. Puffadás, fejfájás, néha valami görcs szerű érzés bal oldalon, cicim pedig most egyáltalán nem érzékeny. Megnéznétek az én diagrammomat is, bár a hőmet nem mérem. Szerintetek?

[link]

2009. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én 5.re nem vártam és nem is jött. Ma reggel csináltam egy tesztet és pozitív lett!!! Nagyon örülök neki, csak félek egy kicsit mert borzasztó erősen görcsöl a hasam. Nemtudom, ez természetes!?
2009. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!