Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja október 8-ra?...

Ki nem várja október 8-ra? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 14:39
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok, kedves utolsó! Milyen tesztet használtál? Reggeli első vizeletből? Érdekelne nagyon mert én vagyok aki 4-re nem várta, de 5-én délben negatív volt a tesztem... Én azt olvastam, a görcs nem baj, ha vérzés, az gond. Ne aggódj! Görbédet te feltetted? Mióta próbálkoztatok?
2009. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Már 6 hónapja próbálkozunk. Ez volt az első clostys hónapom.
2009. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből. Na, a teszt nevét most meg nem mondom neked. Valami c betűvel kezdődő. Már régen megvettem csak még eddig nem mertem kipróbálni. Mindenesetre meglepett az eredmény. :)
2009. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Húú gratulálok neked! Igen, természetes ilyenkor a mensis érzés! Ne izgulj! Nagyon szerencsés vagy! 17 hónapja várok én is erre a pillanatra...:(
2009. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Már jó rég óta próbálkoztok. Nekem ez a 6 hónap iszonyat hosszú idő volt amíg végre sikerült. Eddig azért idegeskedtem, hogy miért nem jön össze most meg azért izgulok nagyon, hogy meg is maradjon ez a kis picur. Drukkolok, hogy minél hamarabb sikerüljön összehozni nektek is egy kisbabát! Megérdemelnétek már nagyon!!
2009. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
11:49-es! Nagyon gratulálok. Volt valami tüneted? Azért kérdezem, mert én is Clostit szedtem és a kisfiam az első Clostis hónapban sikerült. Nagyon izgatott vagyok, hogy most sikerült-e az első gyógyszeres kúra? Nekem a melleim vannak megduzzadva és érzékenyek meg feszülnek. Ma már volt egy kis menzis érzés is. Szerintetek lehet nálam is baba? Csütörtökre nem várom, ha nem jön péntek reggel tesztelek.
2009. okt. 6. 14:39
 47/52 anonim ***** válasza:

Már írtam ide,nekem sajna megjött!"Elúszott" a júniusi baba...!

Aki nemvárja és még nem jött meg annak nagyon szorítok!

2009. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Hello. A 11:49-es vagyok. Nekem nem igazán volt semmi tünetem. Igaz egy kicsit görcsölgetett a hasam, meg azt vettem észre, hogy mielőtt meg szokott jönni tök lapos szokott lenni a hasam most meg kicsit fel voltam puffadva. (és még vagyok is) Nem is gondoltam volna, hogy baba lesz a dologból. 5.re nem vártam, előtte 2.-án barnáztam. Már teljesen el voltam keseredve, hogy ez már biztos megint menszi lesz. De szerencsére nem az lett. Alig akarom elhinni. Igazság szerint nem gondoltam, hogy azon szerencsések közé fogok tartozni akiknek az első clostys hónapban sikerül.
2009. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
12:24-es. Nagyon örülök,hogy sikerült neked. Én nagyon el vagyok keseredve, mert szombattól-hétfőig nagyon meg volt duzzadva a mellem és fájt is. De viszont tegnap alábbhagyott a duzzanat és a fájdalom. Most már szerintem meg fog jönni. Bár még ma párszor éreztem pici érzékenységet, de mást nem. Holnapra nemvárom. Szerinted van még egy picike esélyem? Bár ha belegondolok a kisfiammal sem volt duzzadt a mellem, csak nyomásra kicsit érzékeny volt és nem is volt más tünetem. Mindenesetre holnap kiderül. Ha nem jön meg holnap pénteken tesztelek. Majd megírom mi lett.
2009. okt. 7. 12:35
 50/52 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Azt hittem sikeres lesz végre ez a hónap... Olyan gyönyörű volt a görbém, tankkönyvbe illő, de sajnos megjött. Nem vagyok elkeseredve. Azon már túl vagyok jó pár hónapja. Ha akar jönni a picink, majd jön. Mindenkinek sok szerencsét!
2009. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!