Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitseg! Mit kene tennem?...

Segitseg! Mit kene tennem? Nem akarok gyereket meg.

Figyelt kérdés
Nagyon felek,hogy esetleg terhes lehetek.a baratommal pont 2 hete voltunk együtt ,de kiszakadt az ovszer .Lattuk,hogy lefolyt a lepedöre es a bugyim is olyan volt.voltunk gumi nelkül is ,de nem elvezett belem.20an kell,hogy megjöjjön,de mar nagyon ideges vagyok.17 evesen nem akarok meg gyereket.külföldön is elek.nem tudom mit kene tennem fogamzasgatlot sose vettem.irjatok legyszives,nagyon ketsegbe vagyok esve
2013. ápr. 13. 19:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
igazad van!ez igy igaz ram sajnos
2013. ápr. 13. 20:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Istenem, már megint egy rosszindulatú, okoskodó, tökéletes, iq bajnok anyuka aki sosem volt tini, sosem csinált butaságot. Az ilyenek az agyamra tudnak menni....


Kedves Kérdező! Nagyon szorítok Neked hogy ne legyen semmi baj, nagyobb az esély arra hogy nem lesz. Most semmit nem tudsz csinálni, csak várni. Az a baj, ha ennyire idegesít a dolog, lehet hogy az idegesség miatt fog késni...

Ha pont 2 hete történt, akkor már most is tesztelhetsz, nem kell megvárni amíg meg kellene jönnie.

2013. ápr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baj, de remélem tanultál a dologból és nem fogsz többet hazárdírozni. Az ilyesmi nem játék, iras ki fogamzásgátlót.
2013. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat.a teszt negativ lett. mar csak meg kell varni 20.at
2013. ápr. 15. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!