Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy nem akarok gyereket,...

Igy nem akarok gyereket, igazam van?

Figyelt kérdés
33 es 34 rvesek vagyunk es a ferjem mar nagyon szeretne babat. En is de igy nem. Semmit nem segit, haza jon eszik tv t nez vagy jatszik es kozbe, kerek inni kerek enni vidd inenn a kutyat ad ide a parnat!! Semmit nem csinal! Dolgozik en meg nem otthon vagyok de ez nem azt jelenti hogy ki kell szolgaljam. Mindennap megigeri hogy megvaltozik de mar nem bizok benne
2012. szept. 29. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem hagyod ott? Már bocs a kérdésért.

Egyébként én sem akarnék ilyen helyzetben...

2012. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagytok együtt?

Te miért nem dolgozol?


Ja, megváltozni nem fog, erre ne várj.

2012. szept. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Hát mondjuk ha ő tart el, és semmi dolgod nincsen, szerintem az a normális, hoyg te csinálj mindent.
2012. szept. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után miért a férjed? Miért mentél hozzá egyáltalán?


Senki nem fog megváltozni. Csak egy ideig úgy csinál, mint ha megváltozott volna, de ezt a szerepet nem tudja sokáig mímelni.

2012. szept. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Akkor neked soha nem lesz gyereked, legalábbis ettől az embertől nem.
2012. szept. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk is ez a helyzet...én is itthon vagyok és a bevásárlástól a takarításig minden feladat az enyém. A Férjem keresi a pénzt. Mi úgy beszéltük meg, hogy Ő keresi a pénzt és én támogatom mindenben, amiben csak tudom. Nekünk itthon van a vállalkozás, így non-stop rendelkezésre állok egészen a reggeli készítéstől. Nem mondom néha fárasztó, de alapvetően én nagyon szeretem csinálni és nem érzem, hogy emellett nem tudnék még egy babáról is gondoskodni. Sőt, alig várom. Fel se merült, hogy emiatt nem szeretnék!!? Tudom, hogy egy baba is éjjel-nappalos meló,de ha szeretitek egymást és babát is szeretnétek, akkor ezen nem múlhat. Ha lesz baba, akkor be kell vonni egy-két feladatba. Egy kis csöppségnek ki tudna ellenállni!?

De persze át kell gondolni, hogy Neked ez megfelel vagy sem...!?

2012. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Azokat a válaszokat, hogy "te otthon vagy, semmi dolgod és természetes, hogy te végzel el minden munkát otthon" - el ne hidd!!!!Én is voltam munkanélküli, kb fél évet - igaz akkor államvizsgáztam, tanultam is - de ettől függetlenül nem tudtam a férjemtől olyat kérni, amit nem csinált volna meg!És ez a mai napig így van.Hiába éjszakás, fáradt, ha kérek valamit szó nélkül segít, jön, mégcsak nem is morog!Valami más van itt a háttérbe, hogy enynire nem segít!Nagyon sajnállak!De az, hogy ígéri. megváltozik, hát én nem bíznék benne, de szorítok neked!
2012. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi igényed van? Ennyi elvárásod? Tudod, mert le is írod, hogy nem hogy nem tesz boldoggá, de megnehezíti az életed, és nem teszel ellene semmit? Tudod, és látványosan szenvedsz, ahelyett hogy változtatnál. Pazarlod az időd és még leállsz vele beszélgetni a gyerekvállalásról is? Ezen a ponton azt gondolom, hogy megérdemled! Ha neked ez kell, úgy kell neked! Én nem sajnállak és nem szidom a párod. Megérdemled, ha nem változtatsz az életeden!
2012. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy neki kellene babát szülnöd. Láthatóan nem vagy vele boldog. Ne szülj neki, ha rám hallgatsz. Majd eljön az idő, amikor annyira besokallsz, hogy lépsz. És nem fogod megbánni (saját tapasztalat).

Egész más lesz olyan férfinek szülnöd, akinek TE számítasz, nem csak saját maga!!!!

2012. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A csicskáztatás része nagyon nem oké, ez valóban gáz, de ha ő dolgozik te meg otthon vagy, akkor szerintem az a normális hogy az otthoni teendőket te látod el. Egy kétfős, gyerek nélküli háztartásban azért nincs olyan sok meló hogy napi 8 órában a hét 5 napján kellene vele robotolni, mint egy munkahelyen. Tudom, mert én is ilyen háztartást vezetek, munka mellett.
2012. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!