Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan megfognak szólni ha 19...

Sokan megfognak szólni ha 19 évesen már gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Még van egy évem a suliból,amit mindenképp kiszeretnék járni.Aztán pedig mindennél jobban vágyunk babára.Az anyagiháttér megvan,mindent megtudunk neki majd adni.Tudom nem kell adni más véleményére,de azér mégis csak félek hogy majd sokan megszólnak.Unokatesóm is fiatalon szült(18),a szülőszobán majd a 6hetes kontrolon is mondták neki hogy minek szült ilyen fiatalon.
2012. márc. 4. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mikor én szültem egy 15 éves lány is szült és nagyon vigyáztak rá és kedvesebbek voltak vele mint bárkivel,szerintem vállalhatsz,engem is megszóltak szül.szobán pedig én 22évesen szültem,de nekem a nagy fájdalom miatt mondtak ezt-azt (nem tudtam elviselni),pedig az orvosok voltak bénák mire megszültem észrevették,hogy nem is szülhetem volna 13cm-es köldök zsinórral és elnézést kértek,hogy nem vették észre+utólag megdicsértek,hogy sikerült a hüvelyi szülés ami elvileg ilyen kicsi köldökzsinórral szinte lehetetlen.Hát igen ez Magyarország.
2012. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Engem 23 éves férjes asszonyként szóltak meg a kartonozóban... "Hm, ilyen fiatalon?" (Terhesgondozásra jelentkeztem be.) Lehet meg fognak szólni téged is, de nem kell velük foglalkozni. Egyik füleden be, másikon ki! :)
2012. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen szültem!

Senki nem szólt semmit(hátammögött biztos)De engem nem érdekelt ki mit mondd,megtudtunk neki adni mindent vettünk lakás meg autót,magántanulóként kijártam a sulit!

Volt magándokim az nem szólt semmit nagyon rendes volt!

Szerintem ne adj mások véleményére!

Azóta már két kis lurkó büszke anyukája vagyok!

22/N

2012. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok utolsó :)

Ez a magántanulás hogy megy terhesség esetén?Amint már mondtam még 1 évem van,2013-ban érettségizek.Ha terhes lennék hogyan tudnék leérettségizni?Majd köv évben?

2012. márc. 4. 19:10
 5/15 anonim ***** válasza:

30 évesen szültem az első gyerekem (szerintem ez inkább későnek számít), és így is beszóltak, hogy ugye nem a sajátom, csak vigyázok rá. Fiatalos a kinézetem, de max. 5 évet tagadhatok le...

A belső meggyőződés a lényeg! A gyerekvállalással és minden mással kapcsolatban az életben...

Sok szerencsét!

2012. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

én nem megszólni akarlak de: biztos teljesen felkészültél az anyaság minden vele járójával? sokan csak akkor döbbennek rá,hogy ez nem is olyan könnyű helyzet,amikor már belecsöppentek.


biztos most le leszek pontozva,de ha nekem kéne tanácsot adni,én biztos azt mondanám,hogy egy picit még élvezzétek a párotokkal a kettesben létet.utazzatok,szórakozzatok,és 1-2év múlva visszatérni a babatémára. (de ez persze,csak az én véleményem)


egy 2gyerekes anyuka

2012. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nem fogok lepontozni senkit!A párom és én is értünk a gyerekekhez,és úgy érzem készen állok egy sajátra.Már nagyon nagyon régóta gyerekről álmodozunk és remélem nem kell majd olyan sokat várni az érkezésére.
2012. márc. 4. 19:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen,meg fognak szólni...mert az emberek ilyenek. De azt,hogy jó időben jön-e a baba,nektek kell tudni. Én is kicsi korom óta vágyom arra,hogy fiatalon anyuka lehessek. Most 22 éves vagyok,jövőre lesz az esküvőnk és utána neki is látunk a próbálkozásnak,tehát ha minden igaz,24 évesen leszek édesanya. Visszagondolva,korai lett volna előbb.. Pedig mondom,nagyon vágyom rá és nekünk is az anyagiak rendben vannak.
2012. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen teherbe estem, 20 évesen megszületett a kisbabám. Ma 4 hónapos. :) Igaz becsúszott baba, életem legnehezebb és legeslegjobb döntése volt, hogy megtartottam. Nem bántam meg, imádom a kisfiamat! :)

Ne foglalkozz idegenek véleményével, bármit teszel, lesz aki megszól. Ha minden sértésre reagálnánk, amit kapunk, már a pszichiátrián feküdhetnénk. :D

Sok sikert!! :)

2012. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Sok boldogságot mindenkinek !!
2012. márc. 4. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!