Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan megfognak szólni ha 19...

Sokan megfognak szólni ha 19 évesen már gyereket akarok?

Figyelt kérdés
Még van egy évem a suliból,amit mindenképp kiszeretnék járni.Aztán pedig mindennél jobban vágyunk babára.Az anyagiháttér megvan,mindent megtudunk neki majd adni.Tudom nem kell adni más véleményére,de azér mégis csak félek hogy majd sokan megszólnak.Unokatesóm is fiatalon szült(18),a szülőszobán majd a 6hetes kontrolon is mondták neki hogy minek szült ilyen fiatalon.
2012. márc. 4. 18:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha saját erőtökből el tudjátok tartani,akkor nem.

Nekem pusztán az nem tetszik,amikor anyuék nyakára vállalnak gyereket!

2012. márc. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

En 36 evesen szultem, mindig be kellett irni a dokinak a sz.gepbe, hogy tul vagyok a "koron" aztan mindig elmondta ne aggodjak mert egy csomoan 45 evesen szulnek....aztan jott a noverke aki kiakadt, hogy 26-nak sem nezek ki es hogy csinalom?!!????!!!! Nem az orvos dolga, hogy mikor akarsz szulni, hanem a tied es a parode. Neked kell kihordani, felnevelni, szeretni, ejszakazni stb a parodnak meg biztositani nektek mindazt amire szuksegetek van eeeeees elviselni a szules utan a hormon hullamvasutat amiben reszed lesz. - en pl atlag 3 hetente akartam elhagyni a csaladomat....pedig a ferjem szo szerint egy aranyember es sokszor mondtam olyanokat neki amit most is szegyenlek.

Ha belehondolsz nagyanyaink atlag 18 korul szultek. Anyosom 17 evesen szulte a ferjemet - igaz ra is ment az "elete" de a legjobb dontese volt megis. Anyu 26 evesen szult engem....

En nem Mo-n szultem azert ezt hozzateszem! Ahol en elek a negativ eloiteleteiket meg kell hogy tartsak az egeszsegugyi dolgozok.

2012. márc. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

3. v.ok!

Elég nehéz volt igy a suli!Halasztottam egy évet aztán már mikor megvolt a baba akkor kezdtem bele!Csak a vizsgákra kellett bemennem a havi anyagot pedig az osztályfőnököm hozta nekem!Nagyon rendes volt!Most is járok német nyelvtanfolyamra heti 2szer és nyelvtanárhoz heti egyszer!Most két kisgyerekkel már könnyebb kicsit mert járnak oviba igy van időm tanulni!


Egyetértek azzal hogy tényleg csak ugy válaljátok ha teljesen biztosak vagytok magatokban!Na igen mondom én 16 évesen szültem,persze hogy nem voltam biztos magamban sőt!De én az abortuszon nem is gondolkodtam!A párom sem!

Azóta mi egyedül boldogulunk,semmi segítségünk nincs külföldön élünk és a szülök messze vannak!Igen bevallom voltak nehéz idők!Bizony egy baba nehéz feladat!De ha ti ugy érzitek hogy most van itt az ideje és a körülmények is megvannak akkor sok sikert nektek!

2012. márc. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
egy kicsit azért megmosolyagtatott az,hogy: "már magyon-nagyon régóta vágytok babára" (mármint az,hogy 19évesen írod ezt)
2012. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
IGEN!
2012. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!