Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem fog a nődoki ezekkel a...

Nem fog a nődoki ezekkel a problémákkal hazaküldeni, hogy mit akarok én itt ennyi idő után?

Figyelt kérdés

7 hónapja abbahagytam a fog.gátlót, azóta 28-32-34-36 naposak a ciklusaim, volt egy 50 napos is, tehát elég rendszertelen. Kettő hónapban próbáltam ovutesztet használni, végig negatívat mutatott, sajnos hőgörbét csak most kezdtem el vezetni. Rettenetesen pattanásos lettem és barnázok mensi elött 2-3 napig is.

Nem fog a doki hazaküldeni, hogy majd menjek vissza egy év múlva? Félek, hogy flegma lesz, hogy mit akarok itt fél év próbálkozás után, de már utálom ezt a tudatlanságot, hogy mi bajom lehet, hogy még nem sikerült.


2012. jan. 19. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de én endokrinológushoz mennék, ez valójában az ő szakterülete.
2012. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem mondod, hogy próbálkoztok már 1.5 éve??
2012. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Egy orvos sosem lehetne flegma, még akkor sem ha neki evidens kérdéseket teszel fel. Nem vagy orvos ezért fordulsz hozzá.

Ha esetleg kellemetlen lenne neked a légkör válassz másik orvost.

2012. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne érdemes ezt mondani, mert ha másfél évet füllent, elkezdik stimulálgatni, lehet többet ártanak, mint használnak. Fél év az fél év, nem véletlen, hogy egy évet hagynak a vizsgálatok előtt. Ezek a gondok viszont hormonproblémára utalnak.
2012. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg menj magán rendelésre akkor csaknem lesz flegma ha pénzt kap!De szerintem amúgy sem lenne az ha problémánk van hozzájuk kell fordulnunk!Ő ezt tanulta ez a kötelessége hogy segítsen! :)
2012. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De ne azt nmondd, hogy nem jön össze, hanem hogy menzesz-zavaraid vannak! Mellékesen jegyezd meg, hogy rajta vagytok a babaprojekten is, csak még nem jött össze az elmúlt x hónapban. Említsd meg a pattanásokat is, és elküld ahova kell!
2012. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ezzel tényleg endokrinológushoz kéne fordulnod.
2012. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél most rögtön orvoshoz menni próbálkozzál a gyógynövényekkel:cickafark és palástfű tea a ciklus első illetve második felében.Barátcserje kapszulát is dicsérik hasonló problémák esetében.

Itt is sokat olvashatsz ezekről a módszerekről.

2012. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Nehéz, mert 3 variáció is van, nődoki, endokrinológus, vagy tesztelgetem a szervezetem gyógynövényekkel... Úgy döntöttem, hogy elmegyek nődokihoz, ha segít és rájövünk, hogy mi lehet a baj, akkor oké, sínen vagyunk, ha meg hazaküld és türelemre int akkor kipróbálom a cickafark és palástfű teát.
2012. jan. 20. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!