Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? Mi...

Megnéznétek a tesztemet? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Március 13.-án kezdődött az utolsó mensim, 25-26-27 körül lehetett a peteérésem, tegnap csináltam egy tesztet napközben negatív lett :(

Szerdára nem várom, de nem nagyon bírok magammal, csináltam ma reggel is tesztet és ez jött ki, igaz nem rögtön. Előszedtem a tegnapi tesztemet is a kukából, azon nem látszik a 2. csík egyáltalán.


Szerintetek?

Ezek a maiak:

[link]


[link]



2013. ápr. 7. 13:52
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kerdesem linkeltek be az elejen. Nekem is erdekes volt az xepil. Nem is vettem olyat. Mert nem egyertelmu. Rossmanoss facelle szepen erosodott. Ma meg egy 200f os gyogyszertari teszt ilyen lettreggel 10kor [link]


En is barnaztam 2 napja. Nyugi! Nincs baj! :-):-)

2013. ápr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Baranyi Helga ***** válasza:
Gratula!!!! Szép teszt. Vigyázzatok magatokra szurkolok!!!!
2013. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Köszi! :-)
2013. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező,de a Predictor Early (bocsi,ha nem jól írtam) nem megbízható teszt,persze ettől még lehet ez a teszt pozi is akár,de ilyet ne vegyél többet nézz csak szét itt a GYK-n hogy hányan szidják ezt a tesztet!!! Vegyél más fajta tesztet pl x-epil egyébként ez a teszt engem már be csapott ilyen volt mint a tied azóta kétszer meg jött és tuti nem volt baba,mert voltam dokinál is!!!
2013. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Egyetertek az utolsoval! En linkeltem a pozi tesztet. Rossmanos facelle. 400 ft. Nekem 4nappal ezelott halvanyan mar mutatta. Ez a mai egy gyogyszertari chg line a neve. :-) drukkolok!
2013. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!

Mar rajottem, hogy ez nem jo marka, legkozebb nem ezzel tesztelek :)

2013. ápr. 8. 20:05
 37/43 Baranyi Helga ***** válasza:

Sziasztok

voltam Uh-és ott a babóó:) Az endometriumom 14mm pont jó. :) Köszönöm a sok biztatás!!!

2013. ápr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Szia! 5/37-es vagyok! Tudtam, mondtam, látod? H...lye tesztek! Gratulálok kedves anyuci! :-)
2013. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked kedves anyuka!! vigyázz nagyon a picire,és persze magadra is!!!
2013. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Pl: mai tesztem rossmanos facelle 499ft


Delutani pisi [link]


Nagyon drukkolok!

2013. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!