Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? Mi...

Megnéznétek a tesztemet? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Március 13.-án kezdődött az utolsó mensim, 25-26-27 körül lehetett a peteérésem, tegnap csináltam egy tesztet napközben negatív lett :(

Szerdára nem várom, de nem nagyon bírok magammal, csináltam ma reggel is tesztet és ez jött ki, igaz nem rögtön. Előszedtem a tegnapi tesztemet is a kukából, azon nem látszik a 2. csík egyáltalán.


Szerintetek?

Ezek a maiak:

[link]


[link]



2013. ápr. 7. 13:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ervenytelen, tul vastag es olyan szaradasi csiknak tunik :( ismetelj par nap mulva. Drukkolok es bizom benne en latom gondolom rosszul
2013. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

ez a tegnapi teszt fotója:

[link]

2013. ápr. 7. 13:57
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

de fura, életemben nem láttam még ilyet olyan mintha 2 száradási csík lenne plusz még a kontroll csík...

Hát én nem tudom ez mit jelenthet, várd meg a szerdát az a biztos!

2013. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen tesztelek még, csak gondoltam hátha látott már ilyet valaki :)
2013. ápr. 7. 14:03
 5/43 anonim ***** válasza:
46%
Ez pozitív lesz, majd meglátod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindjárt linkelek neked egy hasonlót! Drukkolok, és vigyázz magadra! (...magatokra... :-)))))))))))))))))))
2013. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
74%

Íme, amit ígértem, arra is azt írtam hogy pozitív, és igazam lett! Láttam már pár tesztet;-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
46%
én mind a három képen látom a második vonalat, tehát a tegnapin is, de azért még ne éld bele magad, mert sajnos vannak olyan tesztek, amik mutatnak halvány pozitívat és mégsincs baba. Drukkolok, hogy babás legyél. Mióta próbálkoztok?
2013. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Nagyon örülnék neki, ha baba lenne :)

Tesztelék még azért majd, hogy legyen erősebb a csík :)


Élesben még nem próbálkozunk hivatalosan, de nem is védekezünk igazán (csak megszakítással), ha jönni akar akkor jön :)

Remélem sikerült!

2013. ápr. 7. 14:36
 9/43 anonim ***** válasza:
74%
Elso vagyok, izgi :) meg nem lattam ilyet, de eleg bizakodo ahogy a tobbiek irjak :)) mindenkepp ird meg mi lett a kesobbiekben :)
2013. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
74%
Szia én is szerdára nem várom, de én ma teszteltem még ennyire se látszik... Drukkolok neked, majd ird meg!
2013. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!