Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? Mi...

Megnéznétek a tesztemet? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Március 13.-án kezdődött az utolsó mensim, 25-26-27 körül lehetett a peteérésem, tegnap csináltam egy tesztet napközben negatív lett :(

Szerdára nem várom, de nem nagyon bírok magammal, csináltam ma reggel is tesztet és ez jött ki, igaz nem rögtön. Előszedtem a tegnapi tesztemet is a kukából, azon nem látszik a 2. csík egyáltalán.


Szerintetek?

Ezek a maiak:

[link]


[link]



2013. ápr. 7. 13:52
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írhatom, hogy 100%, de szerintem 99%, hogy baba van :)

Nekem is ilyen volt a 3. babánál :)

ERősödni fog, majd meglátod!

2013. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Én is látom mindegyiken, a tegnapin is. De nagyon halvány (még) emiatt ne éld bele mg magad. Várj most szerintem keddig és tesztelj újra és írd is meg :) Drukkolok!
2013. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

3 as vagyok ez nem olyan szerintem egyébként mint az utána linkelt kép mert az nagyon halvány de látszik és megfelelő helyen megfelelő vastagságú (nekem is ilyen volt a 9.dpon).

de a kérdező tesztje mintha szélesebben lenne csíkos....félreértés ne legyen és legjobbakat kívánom persze !

Bár ha nem lenne semmi akkor meg miért látszik BÁRMILYEN CSÍK is az meg a másik oldal. Mindenesetre ha ez valóban pozi akkor ilyenkor is látszik mennyire furákat tudnak ezek a tesztek produkálni...

2013. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Én ezt negának látom...:S
2013. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Én már nem tudom mi ez :D

Tényleg az a biztos, ha tesztelek majd, de nehéz kivárni :)

2013. ápr. 7. 15:27
 16/43 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz, de próbálj most ne ezen agyalni. Akkor sem történik semmi ha nem decemberben születik majd a babád hanem januárban februárban vagy márciusban nem? :)

De hamarosan kiderül hogy decemberi babád lesz-e. Nagyon drukkolok!

2013. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, jelentkezek majd a további tesztekkel! :)
2013. ápr. 7. 16:32
 18/43 Baranyi Helga ***** válasza:

Szia

Legyél bizakodó én is 5 tesztet csináltam ebből négy különböző az első kettő naoin halvány de a többi erősödik.

ti mit szóltok ehhez?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Hát azt szóljuk hozzá hogy nem jó a link :)
2013. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 Baranyi Helga ***** válasza:

bocsi akkor küldök egy másikat

ide egyszer már feltöltöttem a lap alján van.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!