Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márc.30-ra?...

Ki nem várja márc.30-ra? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

#tesztelés #márc 30
2013. márc. 21. 16:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok lányok! Én is csatlakozom 31-re nem várom! Orvoshoz járunk és ez az elős gyógyszeres hónapom és bízom a babában!
2013. márc. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Rettentő halványan, de pozi!!! :-)
2013. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! De jó neked! Mikor teszteltél? Mikorra nem vártad? Valami tüneted van esetleg?
2013. márc. 28. 15:39
 24/33 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem várom vagyis 29-re .
2013. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
A pozi tesztes vagyok. Húsvétra nem várom, a 10.dpo-n teszteltem. Tényleg nagyon halvány, de időn belül jött ki. Egy ponton szúrkált a hasam alja meg fájnak a cickók :-) Egy kicsit be vagyok sz...va, mert most olyan mindjárt megjön-érzésem van, viszont ma már hányingerem is volt!
2013. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Én holnapra nem várom. Egyre jobban feszülnek a melleim, és teljesen száraz vagyok. Hát, nem tudom, kíváncsi vagyok. Holnap leszek a 14. dpo-n. Szerintetek holnap reggel tesztelhetek? Vagy várjam meg a vasárnap reggelt? Digitális clearblue-t vettem.
2013. márc. 29. 18:04
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha amúgy reggel szokott megjönni, és holnap reggel nem lesz semmi /megy a drukk! :-)/, akkor szerintem holnap tesztelhetsz! Majd írd meg az eredményt! :-)
2013. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek! megírom az eredményt, bármi legyen az!
2013. márc. 29. 18:36
 29/33 A kérdező kommentje:
Negatív lett sajna. Mindenkinek megy a drukk! Nekem most egy időre elegem lett a jelek figyeléséből, azt hiszem, kicsit szüneteltetem a témát! Hátha jót tesz, ha kicsit más dolgokkal is foglalkozom...
2013. márc. 30. 06:22
 30/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok! En vagyok aki eros pozi tesztet toltott fel nektek. Csak hogy tudjatok. :) Nekem a nemvart elott 1hettel mar elkezdett fajni a mellem, ugy mint mielott megszokott jonni. Mas tunet nem volt. Ra 1hetre pozi teszt kb a 12. Dpo-n. A jeleket ne figyeljetek szerintem mert felesleges. En pl meg semmondtam volna hohy babat varok, nem gondoltam volna mert annyira egyertelmuen mensi tunetek voltak. Felesleges figyelni, mert csak bekepzelitek magatoknak. Nekem mar tobb mint 1hete kesik de meg a mellfajdalmon meg a daeadekonysagon kivul semmi tunetem nincs. Bocsi ha van helyesirasi hiba, de telefonrol irok es itt nem egyszeru.

Zsu voltam. :)

2013. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!