Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márc.30-ra?...

Ki nem várja márc.30-ra? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

#tesztelés #márc 30
2013. márc. 21. 16:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 22.-re nem vártam, nem is jött, pénteken este teszteltem egy extrahalvány pozit, ma délutánra pedig ezt produkáltam: [link]


Megy a drukk mindenkinek, írjatok minden fejleményt!!!!!:)

2013. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó neked! Gratulálok! Ez egy gyönyörű szép pozitív!!!

Én csak vasárnap vagy hétfőn fogok tesztelni!

Többiek ti hogy vagytok? Írjatok!

2013. márc. 25. 08:06
 13/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Van valami tüneted? Bármi? Vagy csak nem jött meg?
2013. márc. 25. 08:07
 14/33 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én 31dikére nemvárom.

Tegnap mindjárt meg jön érzésem volt,de el is mult.

2013. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
A tegnap estetesztelő vagyok! :) Köszönöm szépen a gratulációkat! :) Igazából sok terhességi tünetem nincs, annyi max hogy fájdogál kicsit a mellem de az sem vészes és most kicsit megijedtem mert kezd elmúlni a fájdogálás. Remélem minden rendben van bent. Még annyi hogy néha pár másodpercre menstruáció szerű görcsök meg szurkálás van. :)
2013. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
A 6-os vagyok. Én holnap tesztelek, mert szakad le a hasam alja, és ma elkezdett fájni a cicim is. Plusz ott az az érzés:-) Szerintem már -ha nagyon halványan is- de fog látszani a teszten vmi.
2013. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hát ilyen nincs! Tegnap mentem a gyógyszertárba, nem volt teszt, de mondta a nő, h rendel. Megyek ma vissza, nem jött meg az áru, amit rendelt, mert a hó miatt útlezárások vannak :S Faluról van szó. Másik településre meg nem tudok átmenni, mert addig tart a munkaidőm, míg ott nyitva van a gyógyszertár. Marhajó! Nincs vkinek egy felesleges vaterás tesztje?
2013. márc. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Nekem is 30-án kéne megjönnie. Ha elmúlt a mindjárt megjön érzés és inkább már a petefészkem fáj zsibbadás szerűen néha, akkor ebből menstruáció lesz inkább szerintetek is,ugye? Csak az a fura, hogy úgy fájnak a melleim mint mikor foggátlót szedtem és akkorák mint két focilabda.

Szorítok nektek :)

2013. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hát ebből elég nehéz megmondani, hogy mensi lesz-e. Máskor is volt már mensi előtt ilyen tüneted? És a mellfájdalom? Szokott lenni mensi előtt?
2013. márc. 27. 20:08
 20/33 anonim ***** válasza:
Igen szokott fájni mindig a petefészkem, de a mellem nagyon régóta nem fáj menzesz előtt, csak ez szerintem elég korai azért gondoltam menstruációra.
2013. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!