Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem provokáció, DE felnőtt...

Nem provokáció, DE felnőtt nők miért tőlünk várják a választ arra, hogy terhesek e, ahelyett hogy elmennének a patikába egy 500 forintos tesztért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom. de tényleg. félnek tesztelni? de az meg mekkora hülyeség, hiszen addigra már eldőlt, lesz-e baba (illetve két csík) vagy sem..

a legjobbak a szex utáni 2 nappal hányinger = terhes vagyok? kérdések :)

2013. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Mert valószinűleg túl vannak már pár teszten és mind negatív volt. De sokan bíznak abban, hogy ti a tüneteik között felismerni vélitek a terhesség jeleit és újra reményük lehet...
2013. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek.Nagyon unom a sok kiírogatást, hogy "szerintetek terhes vagyok?"meg stb.Honnan tudnánk mi megmondani?Először is tesztet kéne venniük, aztán orvoshoz menni.33hkm
2013. márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg nem provokálni akarok. Mi majdnem 2 évig próbálkoztunk, mire összejött számtalan tesztet használtam el, de nem jutott eszembe ide kiírni vagy akár a barátnőimet felhívni, hogy késik, szerinted terhes vagyok? Vettem tesztet, aztán sajna sokszor csalódtam. Értem, hogy félnek a csalódástól, de az se jobb ha itt azt írják, hogy "Ó igen, valószínű terhes vagy", másnap meg megjön neki. Sztem...
2013. márc. 13. 08:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én se alapoznék soha arra, a "tüneteim" alapján mit mond 10 vadidegen ember...annyira mások vagyunk, és igenis az agyunk szuper tünetkeltő...ha valakinek nem jön meg, mégis negatívat tesztel, elhiszem, hogy sz@r érzés, nekem is volt ilyen, de attól még nem lesz terhes ha azt írja két nő, hogy ő is így járt..
2013. márc. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon szerintem nem ezek a legértelmetlenebb kérdések. :) De egyébként én nem akarom őket védeni (akik ilyen kérdést tesznek fel). Csak mindenkinek szíve joga, azért van ez az oldal. Akinek meg nem tetszik, nem kell válaszolnia, sőt elolvasni sem.

Rosszul gondolom? :)

2013. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos félnek a csalódástól,bár én se értem ezeket a kérdéseket.ha itt azt mondják hogy igen terhes lehetsz...az nem segit,attol még nem lesz terhes senki.

A másik mikor felelőtlen tinik teszik fel ezt a kérdést...ők azért nem mernek tesztet venni mert mi van ha pozitiv??időhúzás,aztán késő lesz..

A harmadik kategoria mikor a fullos kétcsikos tetszt képét felteszik,hogy ugye mások is látják és tuti ottvan az a két csik???Na ezt meg dicsekvésnek gondolom,és szar lehet ilyenkor annak akinek nem jön össze.

2013. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos téged is az előző nyaki duzzanat hozott ki a sodrodból :) Én is meglepődtem rajta hogy az terhességi tünet... lehet... meglepő! Van olyan is hogy már 10 napja késik 4 teszt pozitív terhes lehetek? IGEN!!!!! valószínű, én sem tudnám felfogni elhinni a boldogságtól de azért f@szságot ne kérdezzünk már!
2013. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utolsó kettővel teljesen egyetértek....:D néhány sztori tiszta vicces..A tegnap szexeltünk most meg szédülök is egy jóféle kategória..Ezek kb olyanok mint az hogy ha fán csinálják akkor nem lesznek terhesek..pfff..


Az emberi butaság... Ha terhes leszek eccer valahára akkor tuti az lesz az első dolgom hogy ide írok egy olyan kérdést hogy Van kedvetek velem örülni? És a "többi lent"ben meg az lesz hogy szerintetek mit jelent az ha nem jött meg már 5 hónapja megnőtt a hasam, és mintha mozogna ott valaki az jelentheti e azt hogy terhes vagyok, és szerintetek megtartsam e illetve mikor mondjam el a páromnak....És csak a válaszolókra fogok hallgatni.

2013. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja azt kihagytam, hogy ne idegeljétek magatokat..Néha elég érdekes dolgokat olvasni itt, és legalább feldobja a napotokat az ilyen kis butuska kérdések..
2013. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!