Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segithetek? Lombikbabám...

Kinek segithetek? Lombikbabám van a pocimban, akinek kérdése van lombik ügyben szivesen válaszolok!

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
18%

Jelezte a levelezőlistám, hogy itt események történtek.

A cuccodat egyszerű levegőbuborékba ágyazva fogják visszahelyezni, természetesen úgy, hogy a kinti levegővel ne érintkezhessen, abszolút steril módon. Ultrahanggal meg is mutatják neked hová került a cuccod, egy apró légbuborékot fogsz tulajdonképpen látni.

Kioktatni nem akarlak, gondolom a kérdés kiírója sem.

Azért érdekes, hogy ezek után még mertél kérdezni.

2009. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
34%

Ühüm, köszi.

Én pedig azon gondolkoztam, hogy mi a rosszabb...a passzív agresszió vagy a rossz nyelvhasználat?

A nem-értő olvasás után a "hogy mered?" bekezdés...sokkal kiválóbb, érző lelket és anyai kvalitásokat feltételez, valóban.

2009. nov. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem felnézel még az oldalra néha!

Örülök,hogy van valaki aki végre segíteni akar ezen az oldalon másoknak!

Gratulálok neked a Babához,és azt hiszem így virtuálisan kezet is foghatunk,én is lombikos Babás vagyok.

Irtad az aug.6ot,hát nekem akkor volt az utolsó mensim első napja és aug.21.én volt a Kicsi egyszem 4sejtes Drágám visszaültetése!Én május 13.ra vagyok kiírva!

Boldog minden pillanat a Babummal!

A nemét ti már tudjátok?

Mi dec.14.én megyünk a 18.hetesre,rem.akkor megmutatja magát a Kicsi!

Sok sikert a Babához és vigyázz magatokra!

2009. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy végre ismét nyugodt vizekre eveződőtt a beszélgetés,mert segitségadás volt a célom...:)Szóval!Kedves legutolsó!Örülök a sikerednek,ezzel is erőt adunk,hogy bizni kell!Én már 20 hetes múltam,2 hete volt a genetikai uh-om,minden teljesen rendbe a KISLÁNNYAL!Ott tudtuk meg a nemét,bár az előtte lévő 4d-s uh-on kisfiút mondtak!Hát nem tudom:)De nem is ez a lényeg,ugye?Neked hol volt a lombikod?:)Vigyázz magatokra!
2009. dec. 10. 13:04
 35/39 anonim válasza:
Szia! Remélem még szoktad látogatni ezt az oldalt, és tudsz nekem segíteni. Lombikos babákat várok (2. babócát), most vagyok a 8.héten. Azt szeretném megkérdezni tőled, hogy neked fájtak-e a petefészkeid, és ha igen hanyadik hétig? Előre is köszönöm a segítségedet. Jó egészséget kívánok nektek :)))
2010. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

A petefészkek fájdalma végigkísérheti a terhességet. Ez egyéni dolog. Nem kell aggódni miatta, de orvosnak esetleg megemlítheted. Magne-b6 valamelyest enyhíti.


A kérdezőt kérdezném én is. Hogyan telik a terhességed? Mikor születik a kislány?

2010. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok kedves Kérdező?
2010. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Szia!Először is szeretném megkérdezni,hogy hogy vagy(tok)?Kicsi szünet után megint be tudok kapcsolódni az eseményekbe.Nekünk az első lombikunk februárban volt,3 embriót sikerült beültetni,3-at le is tudtunk fagyasztatni,de sajnos nem tapadt meg egy embrió sem.Most kezdem megint az injekciókat és reménykedünk,hogy ezúttal talán nekünk is sikerülhet a "csoda".
2010. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Én vagyok a lombikos anyuka,aki inditottam ezt a kérdezős-levelezős kérdést:)Megszületett azóta persze a kislányom:Már 3 hónapos lesz nemsokára.Elmondhatom nektek igy útólag,hogy teljesen normális terhesség után,teljesen normális babám lett!:)Egészséges,szép,okos!Válaszaim nektek:a petefészek fájdogálás normális velejáró,igen!Kivánok mindenkinek mielőbbi babásodást,sziasztok!
2010. júl. 14. 12:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!