Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segithetek? Lombikbabám...

Kinek segithetek? Lombikbabám van a pocimban, akinek kérdése van lombik ügyben szivesen válaszolok!

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:35
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Szia Utolsó!

Remélem választ kapunk, mert a lehetőséget a kérdező már régen adta meg, vajon visszanéz az oldalra?

Az én válaszom: igen, mindre. Bár a két hét fekvés ajánlása intézményenként változó. Van ahol nem ajánlják kifejezetten, van ahol csak 3 napot...

Az én kérdésem: Milyen étrenddel lehet elősegíteni, hogy eredményes legyen a beavatkozás?

2009. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nagyon ajánlották Zita West könyvét, állítólag a lombikosok Bibliája. Étkezés, minden benne van.


Én a pénzt sem értem. Össze-vissza írnak. Valahol egy lány azt írta, hogy a Kaáliba 600ezer a gyógyszer, meg alaphangon 300ezer.

Több helyen olvasom azt is, hogy 100-150ezer. Egy ismerősöm sem fizetett 200ezernél többet.

Szerintem sok butaságot is leírnak a GYK-n, nem is sejtve mennyit tudnak ezzel ártani olyanokon, akik már eleve nehéz helyzetben vannak.

2009. szept. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Visszanézek sűrűn,mert biztos kérdeztek:)Nem is tévedtem!:)Nos,nekem is p.vezeték elzáródás miatt kellett a lombik.Idő kellett mire ezt megemésztettem,és erőt gyüjtöttem a lombikhoz.Mert erő,kitartás,bizakodás nélkülözhetetlen,ez a titka,ez többet ér minden gyógyszernél.Olvastam,milyen árakat irtok,nem hiszem,hogy százezerből nem lehet kijönni,ez tuti.Nekem úgy volt száz,hogy semmilyen megmaradt gyógyszerem nem volt,és még maradt is gyógyszerem.Tehát másnak ennyivel kevesebb a vége.A petesejt leszivást altatásban végzik,nem fáj,mégcsak nem is kellemetlen.Utána egy kicsit görcsölsz,ez változó mindenkinél.Beülti után 3 napig ajánlatos feküdni,meg kell adni a nyugalmat a babának befészkelni magát.Aztán kismami életmód javasolt,nem kell végig feküdni,ez butaság.A szex-az 2 hétig tuti tilos,utána is csak finoman,és módjával:)Az étrendről annyit,hogy fehérje dús táplálkozás javasolt lombik előtt,közben,utána.Ja,és sok viz,gyümölcs,húsika.Szerintem mindent leirtam,amit kérdeztetek:)De ha nem,itt vagyok!:)
2009. szept. 29. 10:19
 14/39 anonim ***** válasza:

Köszi a választ.

Csak annyit, hogy szex utána 3 hóig nem javasolt. Ha sikerült, azért mert megy be ugye általában hüvelyi úton az utrog., ha nem sikerült, akkor meg hogy ne legyen beteg babád az esetleg le nem szívott gyengébb petesejtekből. Bocs, tapasztalat miatt írom.

Sorra kerültem lányok, és eszem a sok husikát, gyümit, jó lenne, ha csak ezen múlna. Szurkoljatok!

2009. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Lányok!

Szerintetek hülyeség, hogy belefogtam egy vizualizációs gyakorlatsor elsajátításába?

Elképzelni az egész fogantatást, megtermékenyülést, egészséges babavárást és az egészséges babát...babákat.

Olvasgatom az agykontrollt és a meditációs technikákat. Szerintem nagyon sokat segíthet.

Ti hogy gondolkodtok erről?

2009. szept. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
Szia!Nekünk volt 2 sikertelen inszemünk,ezért áttértünk a lombira,nálunk a "kiskatonákkal" van gond,volt már HSG-ém is,ami nem volt igazán kellemes,de minden ok.Hónap végére van időpontunk és akkor dől el milyen protokoll következik.A punkciótól tartok kicsit,de úgy olvasom,hogy altatásban végzik.Ez tényleg így van?
2009. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,altatásban végzik,és semmit nem érzel.Utána fájhat,görcsölhet a hasad,de ez sem törvényszerű.Aznap mindenképp érdemes pihenni,de nem kell tőle félned.:)Sok sikert!
2009. nov. 12. 12:28
 18/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Januárban lesz beültetésem. Te tudsz arról valamit, hogy hány százalék eséllyel indulok? (a doktor szerint 50. "vagy terhes lesz...vagy nem"...tudom, hogy csak megnyugtatni akart...és hát tényleg így is lehet nézni.:)

A másik. Mit tehetek a siker érdekében? Méhpempő kapszula vagy Elevit vagy valami más 'csodaszer' rásegíthet?

Köszi, ha válaszolsz!

Szia

2009. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is hasonlót kérdeznék. Olvastam erről az Aviva-tornáról. Próbálta már valaki? Vagy te hallottál róla kedvezőeket?

Szia!

2009. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A tornáról nem hallottam,nem csináltam,igy ennek előnyéről nem tudok nyilatkozni.Hogy milyenek az esélyek?Ez egy olyan kérdés,amire nincs pontos válasz.Nagyon sokszor feltettem már én is ezt a kérdést magamnak,de sehol nem kaptam rá megnyugtató választ.Rá készülni kell,az fontos.Legfőlépp agyilag,hogy pozitiv legyél végig.Nem szabad úgy hozzá állni,hogy jaj ez biztos nem sikerül...Én az első perctől azt mondtam,miért ne sikerülne?Beülti után végig beszélgettem a babákkal.Beülti előtt annyit tehetsz,hogy vigyázzol magadra,nehogy összeszedjél vmilyen nyavalyát.Az Elevitet nyugodtam kezd el szedni,ártani nem árt.Sok húsi,folyadék,vitamin.Méhpempőről sok jót halottam,de én azt se szedtem.Én állitom:Minden az agyban dől el.Nagyon sok sikert nektek!Január az nagyon jó időpont lesz,mert addigra túl lesztek a karácsonyi őrületen,nyugodtan bele tudtok vágni,no stressz...:)
2009. nov. 17. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!