Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segithetek? Lombikbabám...

Kinek segithetek? Lombikbabám van a pocimban, akinek kérdése van lombik ügyben szivesen válaszolok!

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kedves tőled... És gratulálok, hogy összejött. Mesélj... Mióta szerettétek volna, mi volt a probléma, voltatok-e előtte inszemináción stb. Minden érdekel :) (mi két inszemináción vagyunk túl eddig)!
2009. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a segítséget.

Mi most számoljuk a napokat, hogy végre fogadjon az andrologus. Én már a vérvételeken túlestem.

Utána már azt mondja a dokim nem fog sokáig elhúzódni a beültetés. Már nagyon várjuk. Nagyon szeretnénk babát a férjemmel.

A beültetés után mi fog várni? gyógyszerek,injekció stb? Ezek tényleg olyan sokba kerülnek?

2009. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Szia! Engem az érdekelne, mennyi időt kellett várakoznod, miután minden papírotokat leadtad? Melyik intézménynél? Én már 3. hónapja várakozólistán vagyok.
2009. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem is nagyon érdekelne, hogy milyen utat jártatok be a lombik programig! Mi volt a gond, mennyit vártatok stb! Remélem még nem fárasztanak a kérdések! Várom válaszod!
2009. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:

Mi a SOTE-ra járunk, oda járok nőgyógyászhoz is.Már 4 éve próbálkozunk. Terhes leszek, de nem marad megés nem is tudják a miértjét.Ahhoz hogy bekerüljek egy átfúváson és egy adnexrevizíós műtéten estem át. Nem találtak semmi így a nőgyógyászom azt mondta nem várunk és felküldött a Pavilonba.

Ott csináltak peteérés ellenőrzést hormongyógyszerekkel. De rájött a dokim 6 hónap után, hogy nem a peteéréssel van a baj. Most volt a hormonvizsgálat, a páromnak októberben kell mennie az andorológushoz. Utána azzal a lelettel vissza a dokimhoz. Nekem azt mondta a dokim, hogy ezután lesz a petesejt levétel a férjem spermájának levétele, utána megtermékenyítik a petesejtet és beültetik.De van egy érzésem, hogy nem lesz az olyan hamar mint ahogy ő azt mondja :( És tuti, hogy kihagyott pár lépést.

Nagyon várom a választ, hogy ezután mi fog még következni nekünk.

Te hova jársz, hogy várólistás vagy?

2009. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Lányok,várólista a legtöbb helyen van sajnos:)Ha elérkezik a sorszám,onanntól már gyorsabban pörögnek az események.Vérvétel-ciklus eleji,végi-majd eldöntik,hogy milyen protokoll legyen.Az mindenképp szurihegyek,gyógyszerek.Aztán uh-on nézzik a petéket folyamatosan,majd leszivják,mikor már olyan 20 mm körüliek.Aztán beülti-3 nap,vagy 5 nap-és onanntól 2 hét,és kiderül,hogy sikerült-e.Remélem,érthető voltam:)Mit szeretnétek még tudni?
2009. szept. 10. 12:41
 7/39 anonim ***** válasza:

És Kb mennyibe kerül?

Neked hol csinálták?

Te miért, milyen probléma miatt mentél lombikra?

2009. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Nah akkor elvileg nálam tényleg nem lesz más csak leveszik a petéket? Mert ugye a szurihegyeken túlestem. 1 ciklus alatt 4x kellett mennem vérvételre.
2009. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
A peteleszivást megelőzi,hogy uh nézik folyamatosan a petéid.Szólnak,hogy mikor lesz alkalmas.Kb.80-100 ezer forint.Nekem 100 volt a vége.
2009. szept. 13. 20:17
 10/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is: nagyon rendes vagy, hogy ezt a kérdést kitaláltad.

Nekem sajnos kikerült mindkét petevezetékem...ezért csak lombik jöhet szóba.

Novemberben lesz konzultáció.

Szeretném kérdezni, hogy a p.leszívást altatásban végzik?

Utána tényleg szigorúan feküdni kell? Két hétig? Vagy ez hülyeség?

A program alatt tényleg nem lehet szexuális életet élni? (kibírjuk, ha nem szabad...csak érdekel, hogy ez legenda...vagy tényleg így van?:)


Sok-sok boldogságot, jó egészséget kívánok! És örömteli babavárást! :)

2009. szept. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!