Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segithetek? Lombikbabám...

Kinek segithetek? Lombikbabám van a pocimban, akinek kérdése van lombik ügyben szivesen válaszolok!

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 13:35
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Én is biztos fogok velük beszélgetni az első perctől fogva.:)

Pfff...annyira irigyellek. Drukkolj nekem! :)

Majd megírom, hogy sikerült.

Köszi a segítséget!

2009. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Már több válaszoddal is segítettél. Ha nem veszed tolakodásnak, mikorra várod a babát? Szurkolok Neked!

2009. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Április 26-ra vagyok ki irva,aug 6.-án kaptam vissza a 3 kis babám,akikből egy maradt velünk.Egy,aki mindent visz:)Szoritok nektek,biztos sekerül!Kérdezetek bátran,időmbe belefér válaszolgatni:)Szép napot !
2009. nov. 18. 14:28
 24/39 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doktornő, hogy minimum és maximum kettőt ültet vissza. Hm. Én is szeretnék hármat.

Viszont van még kérdésem, akkor most jól kihasznállak, hogy így felajánlottad a segítséged.:)

Te hogyan csináltad a szuri beadatást? Találtál rá orvost, vagy visszajártál a meddőségibe?

Egyáltalán lehet ezt 'magánúton' intézni, vagy csak a Kaáliban tudom?

Köszi.

2009. nov. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Jó egészséget a babának és a mamának! Problémamentes várandósságot és szülést kívánok Neked, azután pedig sok anyatejcsit!


Én is eddig úgy voltam, minél többet beültetnék. Viszont épp ezen az oldalon olvastam eseteket, ahol 4-es ikrek fogantak, akit érdekel, majd idelinkelem. Hát érdekes és szomorú is.

Mennyit szabad egyébként beültetni? Alkatfüggő vagy én dönthetek?

A szurira rátérve, szerintem, legjobb, ha Te tanulod meg beadni. Rengeteg időt megspórolsz. Legközelebb, ha persze lesz még beavatkozás, rutinos leszel. Sokan a férjükkel vagy családtaggal adatják be. De magánorvos is, asszisztens is beadja, ha másképp nem megy. Csak lehetőleg mindig ugyanabban az időpontban kell.

2009. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Én beadtam magamnak,de legfőképp Apa intézte.Nekem jó volt nem odanézni,és jól esett neki is részt venni már a kezdetektől.Szakszerűen elolvasott mindent,én meg mindig mindent fölirtam amit mondtak a meddőségiben.Az embriók száma függ attól,hogy mennyi marad a beülti napjára,és függ attól is,hony hanyadik lombikod következik.Függ még a testalkattól is,és a korodtól is.Én is kicsit féltem a többesterhességtől,de ezt is vállalni kell,,ez benne lehet a pakliban.Izgi volt az első pozitiv teszt után két hétig izgulni,vajon hányan vannak:)Ja,és az embik számáról nem egyedül döntesz,ezt megbeszélitek a dokival.
2009. nov. 21. 13:54
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

Köszi!


Elmondanád a tapasztalataid még valamiben? Maga, a megtermékenyített cucc felhelyezése, fáj?

Mert pont most hallottam horror elmeséléseket, hüvelykifeszítésről, méhszájkifeszítésről..(tudnám mik ezek:)

Szóval buta a kérdés tudom...de kell valami extra fájdalomra számítanom? Remélem nem.

Hasonló, mint egy kenetlevétel...vagy annál sokkal drasztikusabb?

Bocs a sok hülye kérdésért.

Boldog babavárást! :)

2009. nov. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Szia!Ne haragudj,de kicsit ledöbbentem a második mondatodon,és nem is birom szó nélkül hagyni....A "megtermékenyitett cucc"...Hogy tudsz ilyen közönséges lenni,igy fogalmazni?Az a cucc,a te gyereked,a te embriód....Ezt durva ilyen jelzővel illetned,márcsak azért is,mert közel sem biztos,hogy eljutsz odáig,hogy ilyen cuccod legyen.Mert sajnos nagyon sokan vannak úgy,hogy hiába a punkció,a sok igyekezet,nem termékenyül meg egy pete sem,ill.nem marad életképes.Ajándék,és megbecsülésre ildomos az Embrió,érted,érzed a sulyát?A cucc,amit a turkálóba veszel 2 kg ruha.Szerintem ezt a kifejezést felejtsd is el,még mielőtt kimondod,mert ha ezt a doki előtt fogod mondani,nos...Talán majd ő elmagyarázza neked a cucc fogalmát:)Visszatérve a kérdésedre:még annyira se fáj,mint a kenetvétel,kb.2-5 perc az egész művelet.Kivánom,hogy juss el idáig,mert a pozitiv teszt érzésével vetélkedő,felejthetetlen érzés:)
2009. nov. 27. 13:36
 29/39 anonim ***** válasza:
0%

Mert úgy tudom, hogy bizonyos hordalékanyaggal, amivel jobban közlekedhetnek (amit jobb híján cuccnak hívtam) együtt fecskendezik fel a megtermékenyített embriót.

Nem ismerjük egymást, szóval valamit szeretnék határozottan kikérni magamnak: nem vagyok közönséges!

Mindenesetre köszönöm a válaszokat, szervusz.

2009. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
25%

Talán még egyet -bocsánat- leírnék. Mivel nem szoktam másokat oktatni, kiváló doktor úrtól sem fogadnám el -így felnőtt fejjel- a nevelést, hanem elmondanám neki, ha például kilós ruha vs. magzat dolgában okítana, hogy mielőtt feltételezné az érzelmi és pszichológiai éretlenségemet, és venné a bátorságot, hogy fölülről kommunikáljon lefelé...üljön le egy kicsit és adjon 10 percet, hogy elmondjam, hogy minden téren és minden bizonnyal fennköltebb orvos kollégái hogyan tettek meddővé orvosi műhibával. És úgy kértek bocsánatot, hogy az a k.va nagy pátosz nem volt az arcukon csak széttárták a kezüket, hogy ennyi.

Akkor ha lehetne kérni...a méltóságos doktor úr engem ne neveljen.

Se senki.

2009. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!