Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leírnám a tapasztalatokat,...

Leírnám a tapasztalatokat, remélem segíthetek vele?

Figyelt kérdés

Nem tudtam sok esetben, hogy most minek higyjek, a hőmérőzésnek, az ovutesztnek, a testemnek és most követtük végig ultrahangon a peteérést..

Pénteken volt 19mm-es a tüszőm, a doki azt mondta egy-két nap és megreped.

Ma szombaton már pozi volt az ovutesztem, lement reggel a hőm és nagyon szúrkál a petefészkem.. szóval jól működik az ovuteszt és a hőmérőzős is, szerdán megyek vissza, hogy megrepedt e a tüsző, kiváncsi leszek...

Nektek is volt már ilyen követés?


2010. nov. 13. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ovuteszt elvielg pozitív volt, (azért elvileg, mert a tesztcsík halványabb volt) éreztem a szurkákat is. Rá két napra nézte a doki ultrahanggal, és azt mondta, előtte való nap repedhtett meg a tüsző.
2010. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd csak, nekem is pozi volt az ovutesztem, mégsem történt meg a tüszőrepedés, csak később:

[link]


Remélem Neked sikerül!! :-) Drukkolok ++++

2010. nov. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hőmérőzni többször is hőmérőztem már sokszor feladtam és abba hagytam mert nem sikerült!Most ebben a ciklusban először életemben kipróbáltam az ovu tesztet + hőmérő és sikerült!:-)Én csak ajánlani tudom az ovu tesztet!

Nagyon drukkolok,hogy Neked is sikerüljön!

2010. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!