Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminnal segíthetek...

Milyen vitaminnal segíthetek rá, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az Elevitet ajánlom. Nálam bevált. Eldöntöttük, hogy szeretnénk babát, 2 hónapig szedtem már előtte és az első igazi próbálkozós hónapban össze is jött. 5hetes vagyok most. :)
2010. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Femibion 800 a legjobb terhesvitamin. Aktív folsav van benne (a többi vitaminnal ellentétben), amit minden nő szervezete meg tud kötni.
2010. jún. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, jok ezek a vitaminok es szedni is kell valameilyket mar a probalkozas alatt is, viszont ezek nem segitik a teherbeesest csak a baba fejlodeset majd.

En gyogynovenyekre eskuszok. Cickafarkfu es palastfu tea valamint baratcserje kapszula kezdetnek. Ez egyszerre eleg. Aztan , ha ez sem valik be, akkor vannak meg praktikaim (pl. Gynex cseppek). :-) Sok sikert!

2010. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3.nál a pont. a vitaminok nem segítik a teherbeesést.

nagyon jól leírta. azért javasolt a szedése, hogy később a baba fejlődése megfelelő legyen.

2010. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az E vitamin is nagyon jó a gyógynövények mellett.
2010. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az igazi méhpempőt nagyon sokaknak segített már hamarosan én is kipróbálom méhésztől tudsz venni.
2010. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!! Valamit ki fogok próbálni,mert már több mint egy éve várat magára a pici!!!
2010. jún. 22. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!