Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PreMenst szedhetem E vitaminna...

PreMenst szedhetem E vitaminnal? (bővebben lent).

Figyelt kérdés

PreMensből napi 2-t szedek, reggel és este. E-vitaminból meg napi 1et (200mg) gondoltam+ ritkán palástfű teát, ciklus 2. felében.

Szerintetek ez már sok?


2011. jan. 27. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kellene tanulnod uralkodni a hisztijeiden (ez a pszichés oldal) és nem állandóan cukros dolgokat enni (ez a fizikai oldal, mert attól görcsöl a hasad. Évekbe telhet amíg kiüríted a szervezetedből a sok cukrot.
2011. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy tessék? nekem nem fáj a hasam:SSS.... nem értem!!!!
2011. jan. 27. 21:59
 3/8 A kérdező kommentje:
és nem is hisztizem:((( és nem is ez volt a kérdés!!!!
2011. jan. 27. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi bajod akkor mi a fenének szeded ezeket a dolgokat?
2011. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert alacsony a progeszteron szintem, amit nőgyógyász állapított meg, és mivel nem olyan túlzottam "sürgős" hogy teherbe essek, ezért először megpróbálom az alternatív módszereket, és ha így nem jön össze, akkor kezdek el Clostyt szedni....sok mindenkinek segítettek már a homeopátiás szerek-ezért kérdezem meg olyantól, aki már ezeket alkalmazta...

Amíg nem tudod, hogy mi a probléma, előtte kérdezz és utána reagálj! köszi

2011. jan. 27. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, és igen is próbálkozz először alternatív dolgokkal. E vitamin amúgy is nagyon fontos, a premensből meg mindenképpen csináld végig a három hónapos kúrát! és a palsátfűböl napi két csésze teától ne igyál többet mert májkárosító ha többet iszol.
2011. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre visszatérve, ha nem a premenstruációs problémádról van szó akkor miről? Mert erről a kérdésről más nemigen juthat eszébe senkinek. Ha meg más problémád van akkor kérdezz egyértelműen.
2011. jan. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Á, szóval teherbeesés! Hihetetlen, hogy valaki nem tud egyértelműen kérdezni és még ő van kiakadva ha valaki értetlenkedik!

Na, de komolyra fordítva a szót. Csinálj egy tisztító kúrát, szedj Elevitet, csak vizet igyál jó sokat, ne egyél cukrosat és az egyéb szénhidrátot is csökkentsd le. Ez kb 3 hónap. Majd kezdj el jó ízűeket enni, élvezetből szeretkezni nem görcsölni a baba kérdésen és ha fizikailag is rendben vagytok mind a ketten akkor előbb- utóbb kopogtat a baba. Nekem így történt.

2011. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!