Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedhetem az E-vitamint...

Szedhetem az E-vitamint mindennap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 10:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, én minden nap 100 mg-os Bioextra E-vitamint szedek. Nagyon jót tesz a méhnyálkahártyának, mióta szedem azóta szép vastag, a 12 napon már 8 mm volt.
2011. febr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azt olvastam itt, hogy előbb lehet tőle peteérésem, ez igaz? És ha igen akkor honnan fogom tudni mikor van pém?
2011. febr. 9. 10:40
 3/24 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami, bár nem tudom. Nekem elég hamar van a peteérésem a 12.napon. Nekem uh-n nézte meg a doki, mert inszeminációt kellett csinálni. A 11. napon több 2 cm-esnél nagyobb tüszőm is volt, a legnagyobb 23 mm-es volt, a 12. nap reggelén pedig már meg is repedtek.

Esetleg vezethetsz hőgörbét, abból meg lehet állapítani, bár én ilyet soha nem csináltam. Túl erőltetettnek érzem ezt. Vagy elmehetsz az orvosodhoz uh-ra, hogy nézze meg vannak-e érett tüszőid, esetleg megrepedtek-e már.

2011. febr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
És ezt az E-vitamint szedem, VITAMIN E BIOEXTRA 100MG KAPSZULA erről van valami infótok?
2011. febr. 9. 10:42
 5/24 A kérdező kommentje:
mondjam azt a dokinak, hogy nézze meg a petéimet, hogy milyenek?
2011. febr. 9. 10:44
 6/24 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt a vitamint szedem plusz méhpempőt! De az E-vitamin is bőven elég!

Igen, ha van fogadott orvosod, elmész hozzá és mondod, hogy szeretnéd uh-n végigkövetni a peteérésed. Ezek általában fizetősek, mert ugye sztk-s alapon nem nagyon csinálnak ilyet, lesz*rják az embert magasról.

Mióta próbálkoztok?

Esetleg vannak még ovulációs tesztek stb., ezeket is ki lehet próbálni, a vaterán lehet rendelni bőven.

2011. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én nem használom! már lassan egy 8 hónapja! És az orvos mondta, hogy szedjem..akkor azért voltam nála mert volt 3 pozi tesztem és a vérkép meg nega...de nem is értettem az egészet amikor mondta nagyon rosszul lettem, hogy a teszt be csapot..
2011. febr. 9. 10:49
 8/24 A kérdező kommentje:
Meg szoktam inni cickafarkfű teát!!!
2011. febr. 9. 10:54
 9/24 anonim ***** válasza:
A cickafark is jó, de a 14. nap után válts át palástfűre, ez segíti a beágyazódást!
2011. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A mensim febr 1-től 4-ig volt meg akkor 14-től kezdem el inni? de az a baj, hogy pont akkor nem lesz itthon a párom...de tegnap együtt voltunk te tom hogy lesz-e belőle valami, szerinted?
2011. febr. 9. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!