Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedhetem az E-vitamint...

Szedhetem az E-vitamint mindennap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 10:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akkor február 1-13-ig cickafark, 14-mensiig palástfű. Hát ha középidőben van tüszőrepedésed, akkor nem valószinű, hogy a tegnapiból lesz valami, de sose lehet tudni. Azt szokták mondani, hogy tüszőrepedés előtt 2-3 nappal és utána 2-3 nappal kell együtt lenni, de ez mindenkinél változó. Van akinek a ciklusa elején vagy a legvégén van tüszőrepedése. Ezért lenne jó kideríteni, hogy neked kb. mikor szokott lenni. És ha uh-ra kerül sor, akkor nézed meg a méhnyálkahártya vastagságodat is, ahhoz hogy be tudjon ágyazódni 10 mm-esnek min. lennie kell!
2011. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor az orvos nem fogja meg nézni ha nem magán rendelésre megyek?
2011. febr. 9. 11:09
 13/24 anonim ***** válasza:

Ha már van saját orvosod és nem a magánrendelésére mész, attól még megnézheti neked! De ha csak simán sztk-s rendelésre mész, és nincs fogadott orvosod és azt mondod, hogy te csak azért jöttél, hogy megnézzék neked, hogy van-e peteérésed, hát lehet, hogy el fognak küldeni.

Én is először próbálkoztam sztk-s rendelésen, mondtam, hogy mensi előtt 1 héttel barnázok a mensiig, nem nagyon érdekelte őket. Aztán kerestem magamnak egy orvost, ő már elküldött hormonvizsgálatra. Szóval azért számít, hogy van-e orvosod vagy nincs, sajnos. Bár ugye erre is vannak biztos ellenpéldák.

2011. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De az orvosnak nem az a dolga, hogy a megvizsgálja az embert akkor minek a tb fizetése? engem nem érdekel én meg fogom neki mondani...amúgy is nagyon ki vagyok rájuk akadva...
2011. febr. 9. 11:15
 15/24 anonim ***** válasza:
Hát igen ez lenne a dolguk, csak sajnos nem minden működik így. Nekem most volt inszeminációm, ami ugye elvileg ingyenes, a tb fizeti, de mivel a fogadott dokim csinálta adtam neki érte 10 ezret, szó nélkül eltette a pénzt! Sajnos ehhez vannak hozzászokva az itthoni orvosok, ez már egy elvárás, hogy fizetni kell nekik :(
2011. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Remélem sikerrel jársz és megnézik neked uh-n, hogy mi a helyzet! Sok sikert! Aztán ha gondolod megírhatod ide, hogy mi volt! Nekem most mennem kell! Szia!
2011. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Minden képen fogok írni!!
2011. febr. 9. 11:30
 18/24 anonim ***** válasza:
az E-vitamin nagyon jo a mehnyalkahartyanak,csak nem szabad tulzasba vinni,mert en mar 2 honapja szedem es a menszim is mas lett azota!!!tiszta nyalka es szovetdarabos az egesz,eddig is volt ilyen de nem ennyire mint most!!!szoval en elo pelda vagyok arra hogy igen is erositi,meghozza nagyon is!!!!!!
2011. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az E-vitamin zsírban oldódó vitamin, tehát túl lehet adagolni.Nekem az orvos azt mondta, hogy elég 2-3 naponta szedni.
2011. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy az E-vitamintól mesni közben nagyon görcsölök? Az az igazság, hogy nekem amúgy sem szokót sok lenni meg nem is tart sokáig kb 2-3 max 4 nap de az is nagyon ritka...És ti miket próbáltatok a sikerhez?
2011. febr. 9. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!