Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mindennap, vagy...

Most akkor mindennap, vagy kétnaponta?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk,fél éve próbálkozunk,eddig heti 2 aktusunk volt,ami kevés ehhez,már rájöttünk.Mostantól 2 naponta fogjuk csinálni,viszont barátnőimnek akik teherbe estek sokuknak úgy jött össze,h naponta!Pedig én úgy tudom,hogy az meg azért nem jó mert a spermáknak idő kell amíg regenerálódnak.Mi a véleményetek,tapasztalatotok erről?
2011. jún. 24. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég a kétnaponta!!! Nekünk első hónapban összejött, az utolsó próbálkozós aktus után 2 nappal.
2011. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem pedig nem "KELL", hanem egyszerűen csináljátok amikor jól esik.végül is a gyerek a szerelmetek gyümölcse kell, hogy legyen. nem pedig egy tervezett szex eredménye.


szerintem.

2011. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekünk is a 2 naponta jött be első hónap :D
2011. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a dokim szerint is kétnaponta.
2011. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Én nem bírnám ki, hogy kétnaponta legyek együtt a férjemmel, hiszen van, hogy napi kétszer is szerelmeskedünk.


Egyszer volt olyan, hogy túl fáradtak voltunk, de mégis kierőltettem a szexet, mert peteérésem volt.

Na az volt életem legrosszabb szexélménye.

Soha többé nem akarom azért csinálni, mert babát KELL gyártani.

2011. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Két naponta!!

A naponta, és a naponta többször nem jó ebből a szempontból. Tapasztalat! ;-)

2011. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi kb. 2 hetente voltunk együtt és úgy jött össze!
2011. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi első hónapban úgy voltunk együtt ahogy jól esett, így peteérés környékén naponta, nem sikerült.

Második hónapban már csak két naponta voltunk együtt peteérés környékén és sikerült. Úgyhogy lehet benne valami.

Én úgy voltam, megpróbálhatjuk, ha úgysem tudtuk volna tartóztatni magunkat, mert pl. úgy megkívántuk volna egymást, akkor hagytam volna a fenébe, de valahogy így történt, és ezzel sikerült :) Szóval egy próbát megér szerintem!

2011. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszolóval tudok maximálisan egyet érteni!!!
2011. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. jún. 25. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!