Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 évesen van valami kockázata...

40 évesen van valami kockázata annak ha babát válalnék?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

elő vagyok én nem rémizgetni akartalak csak számolni a következményekkel.....Nagyon sok baba lesz beteg ha 40 körüli az anyuka.Meg nah azért már te 40 évesen szülsz 50 leszel mikor ő 10 ,60 mikor ő 20 szóval a nagyinak néznek mikor mész a 20 éves gyerekednek mondjuk a diploma bulijára ...Hááát nah......

Az hogy most az a trendi hogy 40-50 évesen szülnek a nők az nem normális!Persze nem azt mondom hogy 15 évesen álljanak neki..de ne is 40 évesen. De ez az én subjektiv véleményem

2013. jan. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Trendi??? Te miről beszélsz?

Fogalmad sincs az egyéni élethelyzetekről,ami úgy alakította hogy később szüljön valaki.Igen !Mindenki tudja hogy biológiai szempontból a húszas évek eleje az optimális és nem véletlenül alakította így a természet......de mindez hiába....ha nincs egy ehhez megfelelő társ,vagy optimális élethelyzet!

Az hogy ki mikor hal meg,nagyon nem függ attól hogy mikor szül,maradjunk ennyiben.

Ne keljen már negyven év környékén öregnek éreznie magát senkinek,ha amúgy gond nélkül dolgoznia kell 65 évig hogy nyugdíjba mehessen....majd szabit vesz ki,hogy elmehessen a diploma osztóra! :D

2013. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!