Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40 évesen van valami kockázata...

40 évesen van valami kockázata annak ha babát válalnék?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
nagyobb eséllyel lesz fogyatékos beteg gyerek.Hamarabb lesz árva.Öreg lesz az anyja....
2013. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

És persze függ a te,szervezetedtől,egészségügyi állapotodtól!

2013. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ebben az életkorban eléggé nagy a Down-szindróma esélye, 110 gyerekből 1 biztosan ebben a kórban szenved azokból akiknek az édesanyja 40 évesen volt terhes.

[link]

2013. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hú de durva ez a válasz....na ezzel én nem értek egyet!Először is, kell egy alapos orvosi kivizsgálás a nőgyógyászodtól, mert ő tud aktuális képet adni, hogy milyen az állapotod. Aztán a többi dolgot, hogy anyagi helyzet, stabil párkapcsolat, lakás, munkahely meg van e neked kell tudnod!De több barátnőm szült 40 felett vagy 4 hez közel és nem bánta meg, sokkal több a türelme a babákhoz. Az is fontos, hogy van e már gyermeked, mert ha még nincs akkor számomra nem kérdés, hogy vállalnék!
2013. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda rémisztgetések, édes Istenem :(


Persze, hogy vállalhatsz babát, nem lesz semmi baja.

Nem hiszem el, hát miért nem néztek körbe?


Hány nő szül mostanában 40 felett. Hallottatok egynél is beteg babáról?


Miért így kell kiindulni??????


Nem lesz baja, vállalj nyugodtan babát!!!!


Eleve fokozottan fognak figyelni rád az orvosok és több vizsgálat lesz, minden rendben lesz!!!!!


Drukkolok nagyon!!!!

2013. jan. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen vam már gyerekem au első házasságbòl, és egészséges vagyok nem dohányzom nem kávezom nem fogyasztok alkoholt boldog házaságban élek a mostani párommal rendezett körülmények közt.

!

2013. jan. 29. 14:05
 7/12 anonim ***** válasza:
nyugi, van egy jó pár vérteszt és lehetőség, hogy megtud egészséges babát vársz e. ha ezeken túl vagy nem kell izgulni. csak negyven vagy nem pedig 50! na az már tényleg veszélyes lenne!!!
2013. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, egy cipőben járunk, csak én 38 vagyok.

Előző házasságból 2 nagy gyermekem van, azonnal esőre sikerült velük teherbe esnem, de a mostani párocskámmal már 8 éve várjuk a babát.


Nem jön össze, lombik lesz a vége, de a doki nyugodt szívvel ajánlotta a terhességet.


Van kombinált vérteszt, ami nagy %-ban mutatja, ha baj lenne a baba egészségével, nyugi!!!!!!!

2013. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :-)
2013. jan. 29. 14:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 5.!A kérdés az volt,van -e kockázata? Senki nem rémisztgetett,az elsőt kivéve.Szerintem hasznos a cikk,amit linkeltem(és pozitív)!Én is drukkolok!2.voltam
2013. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!