Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Izabella gyakori "roma" név?

Az Izabella gyakori "roma" név?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 20:53
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Csak a mi sulinkba 3 roma származású Izabella van de ettől függetlenül nagyon szép név csak sajnos már nagyon elterjedt.
2012. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Óóó! :( megkérdezhetem merre laksz?
2012. nov. 13. 08:01
 13/17 anonim válasza:
Somogy megye :)
2012. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Barackocka válasza:
Nekem is Izabella az igazi nevem, nem vagyok roma sem, de lehet hogy vannak olyan nők vagy lányok akik romák de ez a nevük. Előfordúl...nagyon szép név, nekem is tetszik, add a lányodnak azt a nevet, ami tetszik. Sok szerencsét és örömöt a gyermekhez! :)
2014. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én is Izabella vagyok
2014. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Katelyn válasza:

Szerintem nem roma név,! nekem is IZabella a nevem és imádom.

Izabella


Eredete Az Elisabeth (Erzsébet) spanyol eredetű alakváltozataként terjedt el Európa-szerte. Előfordulása a legújabb statisztikák alapján Ritka. Névnapok, azonos napon ünnepelt nevek január 4. (névnap)

február 26. (névnap)

június 8. (névnap)

július 4. (névnap)

július 8. (névnap)

július 12. (névnap)

augusztus 31. (névnap)

szeptember 1. (névnap) Rokon nevekBella, Erzsébet, Iza, Izabel, Izabell Jelentése Ugyanakkor lehet a babilóni-héber eredetű bibliai Izebel, Jesabel névnek a módosulása is. Ennek a jelentése: Bál isten fölemelt, vagy: van úr. BecenevekBella, Bellus, Belluska, Iza, Izácska, Izu, Izuka, Izus, Zizi

2014. okt. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem igy hivjak a kislanyomat :) Es ROMA :Dddd
2019. febr. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!