Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A roma lányok hogy esnek...

A roma lányok hogy esnek ilyen könnyen teherbe? Elég 1-2alkalom és máris terhesek.

Figyelt kérdés
PL.egyik ismerősöm elvetette a babát rá 1 hónapra megint terhes lett....tessék én szívből szeretnék 2éve probálkozok és semmi):Akinek meg nem kéne annak jön
2010. dec. 28. 16:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Nemtudom, szerintem benne van a vérükben...

27/N

2010. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Valaki nehogy félre értse nem vagyok fajgyülölő csak sok romát ismerek...
2010. dec. 28. 16:24
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez kb olyan kérdés, mint hogy a k.váknak miért nincs hüvelygombájuk? Én már másfél éve szenvedek ezzel, pedig állandó partnerem van, viszont olyanról még nem hallottam, h k.vák ilyen miatt panaszkodnának.
2010. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
80%

Jó, de te míg egy pasival próbálkozol kb hetente 2*, ő addig legalább 5tel és hetente 10*.

Legalábbis nálunk a soron ez megy.

2010. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
90%
ők már annyira fejlettek,hogy maguktól teherbe esnek,csak azért h kaphassanak segélyt. semmi másért.
2010. dec. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hm.van benne valami...
2010. dec. 28. 16:30
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagyok roma, egyet sem ismerek, 15 éve élek a férjemmel, nem csaltam meg. Rögtön teherbe esek, amint abbahagyom a fogamzásgátlót. Több ilyen nőt is ismerek. Most nagyon parázok, mert már négy gyerekünk van és nem szeretnénk többet és hát a tabletta sem 100%-os. Sajnálom, hogy nektek nem jön össze... Tényleg, nagyon.

Kívánom, hogy az új évben sikerüljön!

2010. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%

Azért, mert nem esznek bolti tartósítószeres vackokat és soha nem szedtek fogamzásgátlót. A fogamzásgátlók miatt kiürült hormonokat az ivóvízből nem tudják kiszűrni ezért van az is,hogy az állatvilág szaporodása és a meddőségi probléma ennyire eldurvult (nagyon sok a meddő, minden 5.. pár) és egyesek szerint ez felel azért, hogy egyre több a homoszexuális férfi.


Úgy gondolom azért van valóságalapja.


És a romákkal kapcsolatban, ők leginkább kútvizet isznak, ahogy én látom, és kevesebb kerül a szervezetükbe a női hormonokból.

2010. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy köszönöm(:
2010. dec. 28. 16:38
 10/20 anonim ***** válasza:

mindenkinek elég egy alkalom, nem hallottam még, hogy több alkalom kéne a teherbeeséshez. Én soha nem ittam kútvizet, több, mint tíz évig szedtem fogamzásgátlót, 3 hónapos korom óta tartosított, akármilyen vackokat eszem, nem vagyok roma és egyből sikerült, kétszer.

De ismerek olyat, unokatestvérem felesége, aki szintén nem roma és 7 gyerek után, volt legalább ennyi abortusza aztán megint 6 gyerek legalább. De mondjuk az életvitelük az kb a romák szintjén van. Segélyből élnek, könyörkoszton a gyerekek stb stb. Úgyhogy az igaz, ahova nem kéne oda jut bőven. Sőt belegondolok, nem is egy ilyet ismerek.

Egyébként szerintem ez alkati dolog.

2010. dec. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!